Netflix hesabım çalınmış

BolarVeS

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, az önce bir mail gördüm Netflix'ten gelen yeni bir cihazdan giriş yapıldı diye konum Guatemala gözüküyordu sonrasında hesabıma girip baktığımda yeni bir profil oluşturulmuştu. Dili İspanyolcaydı hemen şifreyi ve e-postayı değiştirdim şu an hesabım güvende midir? Ve daha önce başına böyle bir şey gelen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, az önce bir mail gördüm Netflix'ten gelen yeni bir cihazdan giriş yapıldı diye konum Guatemala gözüküyordu sonrasında hesabıma girip baktığımda yeni bir profil oluşturulmuştu. Dili İspanyolcaydı hemen şifreyi ve e-postayı değiştirdim şu an hesabım güvende midir? Ve daha önce başına böyle bir şey gelen var mı?
Eğer cookieni aldıysa güvende değilsin 2fa doğrulama var diye hatırlıyorum açmanı öneririm

internette bir sürü netflix disney cookie'leri var sen sanırım bir linke tıklamışsın ve patlamışsın.

Uzun süredir Netflix kullanmıyordum bile daha önce de hiçbir sosyal medya hesabımı vs. çaldırmadım nasıl olduğunu anlamaya çalışıyorum hala.

Netflix müşteri hizmetleri var böyle bir durumda iletişime geçmiştim ve çözüme kavuşturdular hesabı sende deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı