Netflix Netflix hesabını iptal etmek

@FalconPolat Netflix içinde profil oluşturabiliyorsunuz. Ben, kuzenimle bu şekilde kullanıyorum.

Paylaştığınız haberde "Deneme Sürümleri" ile kullanıma değinilmiş gibi ayrıca.

Türkçe haberde deneme sürümüymüş doğru ama ikinci kaynakta öyle bir şey göremedim.

İlginç yani, Profil oluşturma seçeneğini de sunuyorlar ama. Ben telefon ve bilgisayardan izlerken, diğer kişi sadece TV uygulamasından izliyor. İlginç cidden.

Belki aile içindir o. Çocuk profili var sonuçta. Haberde farklı konumlarda izlemeyi tespit etme gibi şeyler yazıyor.

İ.

Gelir kayıpları yüzünden bence gayet mantıklı. Çok fazla göze batılmadığı sürece bir şey olmaz gibi.

Saçmalık, zarar da ne zararı 2 kişilik üyeliğim var, tek izliyor sayılırım. 4 kişilik alıp kullanan ortak insanlar da var, o zaman uygulama şeklini değiştirsinler. Bu arada protesto amaçlı kullanmayabilirim zira üyelik miktarı ciddi derece de düşecektir. 1 kişilik üye olan kalitesi çöp gibi görüntüye de verecek param yok benim kusura bakmasınlar.

HD kalitesi üyeliğim var güya, ama ben HD kalite olduğundan pek emin değilim 50 Mbit İnternet kullanıyorum boş. Sanki karıncalar var bazen film içerisin de. 4K TV keyfini alamadım bir türlü, 4K üyelikte de istediğim görüntü kalitesini alamadım açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı