Netflix Netflix üyeliği iptal edilmeli midir?

Sinema cekimi falan demiyorum bende oyle izlemem ama 20 25 yillik filmi Torrent'ten 1080p indirip TR dublaj yapip izlerim ya da hazir indiririm 4K Blu-ray ya da 1080 Dual zaten Netflix gbi üyelikli sitelerde arsiv dar aradiğin filmi bulamazsin.
Evet. Eski yapımları mecburen torrent den izliyoruz. Ama yine de tutup da hali hazırda netflix gibi platformlarda olan dizi ve filmleri korsan sitelerden izlemenin yanlış olduğunu söylüyorum. Belli başlı filmler için abonelik sistemli platformlar kullanmak istemezseniz anlarım. Bunun çözümüde google play filmler de var. İstediğiniz filmleri kirayabiliyorsunuz. Yani elimizde bir sürü kaynak var. Son çare olarak torrent siteler tercih edilmeli diye düşünüyorum.

Netflix.
Prime Video.
Mubi.
Üçünü'de üyeyim.
Disney + gelince ona' da üye olacağım.
Emekli insanım başka türlü vakit geçmiyor.

Evet. Eski yapımları mecburen Torrent'den izliyoruz. Ama yine de tutup da halihazırda Netflix gibi platformlarda olan dizi ve filmleri korsan sitelerden izlemenin yanlış olduğunu söylüyorum. Belli başlı filmler için abonelik sistemli platformlar kullanmak istemezseniz anlarım. Bunun çözümüde Google Play filmler de var. İstediğiniz filmleri kirayabiliyorsunuz. Yani elimizde bir sürü kaynak var. Son çare olarak Torrent siteler tercih edilmeli diye düşünüyorum.

Valla bir site vardi parali mkv formatinda 4K Blu-ray disk 1080p vs hepsini sunuyordu kirilmaz link vardi site ismi hda ile baslardı Fransa'di yanginda serverleri coktu geri geldiler ama kayiplar.

Güncel paketim 77 TL oldu. Ben de iptal edeceğim. Zaten sürekli kullanmıyorum. Takip edilen dizilerin yeni sezonları geldiği zaman aylık olarak üyelik almak daha mantıklı. Normal bir göz atayım, çıkayım tarzı kullanım için lüks oldu artık. Ayrıca kesinlikle aylık ücretini hak etmiyor. Doğru düzgün içerik yok.

Güncel paketim 77 TL oldu. Ben de iptal edeceğim. Zaten sürekli kullanmıyorum. Takip edilen dizilerin yeni sezonları geldiği zaman aylık olarak üyelik almak daha mantıklı. Normal bir göz atayım, çıkayım tarzı kullanım için lüks oldu artık. Ayrıca kesinlikle aylık ücretini hak etmiyor. Doğru düzgün içerik yok.

Indirme hızin düşukse fiyati düşük olsa mantikli olur ama hizin yüksekse internete ve Netflix'e para vermeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı