Netflix minnoşlar'ı kataloğundan çıkardı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
LGBT, pedofili, nekrofili diye gidiyor sanırım. :D

En garip olanı Netflixte eşcinsellikle ilgili bir çok dizi film çıkarken açık açık LGBT propagandası yapılırken pedofiliye geçmesi nasıl bir toplumsal psikolojiyi etkilemeye çalıştıkları belli oluyor.

Sebebi belli aslında. Türkiye'de pek farkına varan olmadığı için anlayamıyor. Mesela bu konu hakkında bir flood vardı. Buna zoofiliyi de katabiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Netflix'i özgür bir platform zannediyordum ve aklımda üyelik satın almak vardı. Bu olaydan sonra satın almayı düşünmüyorum. Böyle bir yönteme başvurmak yerine işi kullanıcının tercihine bırakmalıydı. İzlemek istemeyen kişiler izlemezdi, izlemek isteyen kişiler izlerdi. Şimdi isteyenler de izleyemeyecek Netflix üzerinden...

Ben daha çok dini olaylara bağladım fragmanı izleyince, sonra anladım ki cinsel olaylar işin içinde. İğrenç...

Netflix'i özgür bir platform zannediyordum ve aklımda üyelik satın almak vardı. Bu olaydan sonra satın almayı düşünmüyorum. Böyle bir yönteme başvurmak yerine işi kullanıcının tercihine bırakmalıydı. İzlemek istemeyen kişiler izlemezdi, izlemek isteyen kişiler izlerdi. Şimdi isteyenler de izleyemeyecek Netflix üzerinden...
Parasını vermiş olmanız sapkınlık yapabilme hakkı vermiyor. Sizin mantıkla hareket edeceksek kaçırılmış çocukları parasıyla alıp istediğimizi yapalım. Olur mu böyle bir şey?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı