Netflix minnoşlar'ı kataloğundan çıkardı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oralarda normal değil mi? Yanlış mı biliyorum?

Ülkeler arasında farklılıklar var tabii mesela İspanya da 13 yaş sınır olarak kabul ediliyor.

İspanya da 13 yaşına girmiş bir çocuk, kendi istediği takdirde cinsel ilişkiye girebilir ve yargılanmaz.

Bu durumda ahlaki kurallar devreye giriyor, bizi diğer canlılardan ayıran kurallar. Bilime göre ergenliğe giren bir çocuğun(11 - 12 yaş) cinsel ilişkiye girmesinde fiziksel bir sıkıntı yoktur ancak ahlaki kurallardan dolayı yasaktır. Şimdi biz insanız, robot veya bilinci olmayan bir canlı değil. Bizim bu günlere gelmemizin sebebi ahlaki kurallarımız.

İlişkiler arasında yaş sınırı olmalı elbette. 13 yaşındaki birisi 20 yaşındaki birisiyle ilişkiye giremez... En fazla 17 yaşında olması gerekir.
En azından adamlar, 13 yaşındaki kızını 50 yaşındaki adama vermiyorlar..

Zamanında normal olmayan şeyleri, yavaş yavaş yedirdiler. Herkes savunucusu oldu. Pedofiliyi de savunan bir kitle var, yavaş yavaş onu da yedirirler ruhunuz duymaz. Aman dikkat edelim arkadaşlar, dünyada bulunan ULUS temelli sayılı ülkelerdeniz. Bunu zedelemelerine izin vermeyelim.

Zamanında normal olmayan şeyleri, yavaş yavaş yedirdiler. Herkes savunucusu oldu. Pedofiliyi de savunan bir kitle var, yavaş yavaş onu da yedirirler ruhunuz duymaz. Aman dikkat edelim arkadaşlar, dünyada bulunan ULUS temelli sayılı ülkelerdeniz. Bunu zedelemelerine izin vermeyelim.

Pedofili konusunda haklısın çok yanlış bir şey ama LGBT nin normal karşılanması gerek.

Bu konu LGBT'ye nasıl geldi ki? Oha yani, gerçekten 11 yaşındaki çocukların twerk yapmasıyla kendi kararlarını verebilen yetişkin bir bireyin kendi cinsel yönelimi doğrultusunda hareket etmesi sizin gözünüzde bir mi?

Türk insanı neden ahlak bekçiliğine bu kadar meraklı? Milletin cinsel organının ne yöne gideceğine karar vermekten başka yapacak daha iyi bir şeyiniz yok mu sizin? Vaktiniz bu kadar mı değersiz?

Pedofili konusunda haklısın çok yanlış bir şey ama LGBT nin normal karşılanması gerek.
Siz normal karşılayabilirsiniz. Ben ulus devlet fikirini benimseyen bir vatandaş olarak bunu onaylamıyorum. Ama kimseye de karışmam, çok umrumda değil kimin ne yaptığı.

Bu Netflix iyice gözümden düştü. Eşcinselliği normal bir cinsiyetmiş gibi göstermelerini bırak 13 yaşında ki kızların cinsel ilişki de bulunmasının normal olduğunu bile topluma kabullendirmeye çalışıyor.

1599530913382.png

Az önce ekran görüntüsü aldım, kontrol edebilir misiniz?

@Salih METİN geldiğine göre LGBT hakkında konuşabiliriz, bugün hangi konuya haddiniz olmadan karışmak isterdiniz Salih bey? Konu çok fazla homofobik dolmuş, benim hatam hepinizi göz ardı etmem gerekiyordu.

Sadece normal karşılanmak isteyen insanların intihar etme sebepleri olmaktan zevk alıyorlar resmen...

Sadece normal karşılanmak isteyen insanların intihar etme sebepleri olmaktan zevk alıyorlar resmen...
Evet, bu arkadaşın ilk yapışı da değil. Evlilik konusunda aynısını yaptı. O konu zaten homofobik kaynıyor. Benim kiminle sevişip öpüştüğüm malum kitleyi nasıl alakadar ediyor bilmiyorum. Hocam bu konuda çok fazla sinirliyim çok fazla şey yazmak istemiyorum. Bize Ulaşın kısmından homofobiklik hakkında bir yazı yazacaktım fakat mail adresim yanlış olduğu için geri bildirim olsa bile göremeyeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı