Netflix Netflix temel vs standart üyelik

57'Alay

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Uzun zaman sonra tekrar Netflix üyeliği almaya karar verdim, sadece telefonum ( iPhone11 - 7Plus ) üzerinden izleme sağlayacağım, paketler biraz pahalı kararsız kaldım internet olarak ev ve mobil bağlantım orta derecede hangi paketi seçmeliyim, ve bu Papara ve Tosla indirim nasıl sağlanabiliyor, Tosla yok paparam var veya başka kampanyalı seçenekler mevcut mu?

Merhaba.

Uzun zaman sonra tekrar Netflix üyeliği almaya karar verdim, sadece telefonum ( iPhone11 - 7Plus ) üzerinden izleme sağlayacağım, paketler biraz pahalı kararsız kaldım internet olarak ev ve mobil bağlantım orta derecede hangi paketi seçmeliyim, ve bu Papara ve Tosla indirim nasıl sağlanabiliyor, Tosla yok paparam var veya başka kampanyalı seçenekler mevcut mu?

Biz arkadaşlarla aldık son paketi bence arkadaş olarak toplanı herkes 10 TL versin böylece son kalite izliyebilirsiniz

Tavsiyem Papara ile Netflix aboneliği standart yani 40,99TL olan pakete 25TL ödüyorum. :)

Temel alınmaz hocam eskiden ne güzel 20 TL'ye temel alıp Papara'yla 10 TL'ye düşüyordu snrasında da gelecek fatura tarihine kadar planı en yüksek olana alıp son gün temele alıyordukta ayıktılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı