Netflix ve YouTube için Smart TV Önerisi

RyseTheCrazy

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 2500-3000 TL civarında bir bütçemiz var ve Smart TV performansı iyi olan ve 4K görüntü kalitesi sunan Televizyon önerilerini alabilir miyim? Televizyonu genellikle Smart TV kullanmak için alacağız o yüzden Smart TV kısmı bizim için önemli.

Çözüm
LG modellerindeki güzel görüntünün sebebi nedir hocam? Panel kalitesi mi... Benim ayrıca dikkatimi çekiyor. Telefonlarında da aynı kalite var.
Panel kalitesi ve yüksek kalitede donanım kullanmaları. Hatta başka çoğu markaya da panel üretimi yapıyorlar. Bence en iyi marka LG ikinci Samsung. Geri kalanlar eşit diyebilirim:) TV'lere biraz önem veren birisiyimdir ve gördüklerim arasında LG açık ara kaliteli hocam cidden.
LG modellerindeki güzel görüntünün sebebi nedir hocam? Panel kalitesi mi... Benim ayrıca dikkatimi çekiyor. Telefonlarında da aynı kalite var.
Panel kalitesi ve yüksek kalitede donanım kullanmaları. Hatta başka çoğu markaya da panel üretimi yapıyorlar. Bence en iyi marka LG ikinci Samsung. Geri kalanlar eşit diyebilirim:) TV'lere biraz önem veren birisiyimdir ve gördüklerim arasında LG açık ara kaliteli hocam cidden.

Çözüm
LG 43 UJ630V kullanıyorum. 4K HDR ve 15 MS tepkime süresi var. Konsolun varsa eğer onun içinde ideal. Çok memnunum. Şimdiki fiyatını bilmiyorum. Ben 2.400 TL'ye almıştım. LG markası seni pişman etmez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı