Netflix'e VPN ile girince tüm içerikler gelmiyor

Primearc

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Matrix
Uzun zamandır Netflix'e girmiyordum. Kendime bir VPN servisi aldım ve New York Tüneliyle Netflix hesabıma girdim. Her şey gayet güzeldi. Filmler-diziler aynı şekilde duruyordu. Daha sonra İstanbul üzerinden tekrar Netflix'e girdim, bir de ne göreyim! Netflix orijinal içerikleri dışında hiçbir içerik yok. Olanların da hepsi 18 altı. Arıyorum, hiçbir şey çıkmıyor. Sherlock, ExMachine, Peaky Blinders vs gibi +18 içeriklerin hiçbiri yok. Sadece İstanbul tünelinde yaşıyorum bu sorunu. Amacım içerikleri kendimi başka bir yerde göstererek girmek ama Türkiye dışında bir yeri yapınca da altyazılar Türkçe olmuyor maalesef... Bir de bu firmaların bu kadar VPN düşmanı olmasının sebebi nedir? Sonuçta aylık para ödüyorum ben merete. Paralarını kazanıyorlar daha ne istiyorlar? Sırf VPN engellemek için bir ekiplerinin olduğunu okumuştum bir yerde.

Son düzenleme:
Uzun zamandır Netflix'e girmiyordum. Kendime bir VPN servisi aldım ve New York tüneliyle Netflix hesabıma girdim. Her şey gayet güzeldi. Filmler-diziler aynı şekilde duruyordu. Daha sonra İstanbul üzerinden tekrar Netflix'e girdim, bir de ne göreyim! Netflix orijinal içerikleri dışında hiçbir içerik yok. Olanların da hepsi belgesel. Arıyorum, hiçbir şey çıkmıyor. Sherlock, exmachine, peaky blinders vs hiçbiri yok. VPN kapattığımda ise yine eski haline geliyor. Niçin böyle oldu?

Hocam, teorim olarak siz VPN'le girince konumunuzu orası saymış olabilir, ondan dolayı siz İstanbul'dan girince VPN sanıp icerikleri göstermiyor (teori).

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı