Netflix'ten El Camino fragmanına sansür

m3rty

Kilopat
Daha fazla  
Fragmanın evrensel versiyonunda sigara bulunurken Türkiye versiyonunda sigara yok!
Netflix diziyi sansürlü ve sansürsüz şekilde yayınlayacak mı ? Yukarıda +18 uyarısının bulunması RTÜK için yeterli mi ?
Screenshot_2019-09-23-13-00-39-438_com.google.android.youtube.jpg
Screenshot_2019-09-23-13-00-08-266_com.google.android.youtube.jpg

Son düzenleme:
RTÜK başkanı; Sansür uygulamayacağız. (!) 🤣

Umarım bir hatadır. Hata yoksa, Netflix Türkiyenin miladı dolmuştur.

Sanmıyorum. Cevapladıkları twitlerde söyledikleri sansür isteyenlere sansürlü versiyon olacakken diğerlerinin özgürlüğünün kısıtlanmayacağını söylemişlerdi. Yaş doğrulama sistemi gibi bişey getirileceğini düşünüyorum.

Ben olsam Türkiye üyeliğimi iptal eder, yabancı üyelik alırdım...

Öyle bir şey yok. VPN falan çalışmıyor, birkaç VPN çalıştığını iddia ediyor ama o kadar parayı verip denemedim ama daha zararlı çıkılıyor. Kaçak izleyeceksen aç torrentten izle daha mantıklı zaten.

Keşke Netflix'in sahibi olsam.. Direkt olarak Türkiye'den çekilirdim. Ya arkadaş, adamlar ne güzel işini yapıyordu biz de ne güzel izliyorduk, RTÜK gelene kadar tabi ki.. Yahu ne karışıyorsun sen Netflix'ime??? Bırak parasını verdiğimiz şeyi izleyelim ne burnunu sokuyorsun? Önce sen kendi ülkende hatta TRT kanalındaki dizilerde kafa kesme sahnelerini engellesene. Yok arkadaş nerden baksan stress sebebi. Kaçın gidin buralardan.
Opera üzerinden VPN açıp kendi üyeliğin ile girebiliyorsun. Birkaç farklı içerik de çıkıyor o zaman. @tuggrul
Kendini başka ülkede göstererek giriyorsun fakat ödemeyi Türkiye bazlı yapmamız gerekiyor banka hesaplarımız burada olduğu için. Hiç sorun çıkmıyor dimi ödemede?

Öyle bir şey yok. VPN falan çalışmıyor, birkaç VPN çalıştığını iddia ediyor ama o kadar parayı verip denemedim ama daha zararlı çıkılıyor. Kaçak izleyeceksen aç torrentten izle daha mantıklı zaten.

ExpressVpn netflixi ömür boyu açacağına garanti vererek satış yapıyor. Ben 6 aydan beri kullanıyorum. Başta Amerika içeriği olmak üzere tüm içeriklere ulaşabiliyorum. Tabi ortalama VPN'lerden biraz daha pahalı (Senelik 95$'dı sanırım)

Sansür beyinlilerin yaptığı sansürden ancak bu şekilde kurtulunablilir.
Hali hazırda olan Netflix Türkiye üyeliğim ile Opera üzerinden Opera'nın kendi VPN'i giriş yapabiliyorum. Şimdiye kadar birkaç kez o şekilde girdim ama bir sorun çıkmadı. @mehmetfh16

Yabancı ülkerlerin içeriklerine ulaşabiliyor musun? Önemli olan o. Yoksa Netflix Türkiyede sıkıntısız açılıyor. 😊

Netflix bir çok ücretli ve ücretsiz VPN'yi blokladı. Ben Boxpn ile Netflixe ulaşmaya çalıştığımda Amerika / Kanada ve Avrupa içeriklerine ulaşamıyorum. Ancak Express VPN var onda ulaşabiliyorum. Onlarda sanırım Netflix için devamlı IP'lerini değiştiriyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı