Netspeed alınır mı?

Kullanıyorum, memnunum. 71 Mbps altyapımda 75 download alıyorum. CS:GO'da pingim 30 ms azaldı. TurkNet'in altyapısı yoksa artık bi avantajı kalmadı.

Hız testi yapıp atabilir misiniz?

1666791345496.png

@Xurmirac @METANİC VDSL mi kullanıyorsunuz? Saha dolabıyla aranızda ortalama kaç metre mesafe var?

Yeni eve taşındık ve sadece telefon hattından VDSL2 çekilebiliyor.
VDSL. 256 metre olarak çıkıyor. Ben Netspeed'in verdiği modemlerden kullanmıyorum. Kendim Keenetic marka modem aldım. Bu şekilde sizin de sorunsuz bir deneyim yaşayacağınızı düşünüyorum.

Bende modem alacağım tam modelini söyleyebilir misiniz?
Tüm cevap yazanlara teşekkürler.
Keenetic Extra DSL KN-2111. Ben aldığımda fiyatı 400-500TL bandındaydı. Şu an malum.

Son olarak Netspeed'in Akbank ile anlaşması yok. Ben de Akbank kullandığımdan, bankamdan otomatik ödeme talimatı veremiyorum. Yalnızca site üzerinden Netspeed hesabıma kartımı kayıt ederek talimat verebiliyorum ki bu da istediğim bir şey değil tabi ki. Her ay el ile ödüyorum faturamı bundan da biraz rahatsızım tabi dile getirmek istedim.

Bende 2 senedir kullanıyorum hiç bir sorunum olmadı öneririm.

Sen istemeden ss'i göndereyim :) 100MBPS VDSL kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    25,2 KB · Görüntüleme: 60
Netspeed 2 yıl kullandıktan sonra bıraktım. Son zamanlarda IP sorunu ve maç saatlerde akşamlayın özellikle ping sorunları fırlıyordu. Bu zamana kadar fiyatı için ve çağırdıklarım birkaç kişi indirim alarak kullanıyordum son fiyat zamla Netspeed sinirlendirdi beni.

Uygun İSS arayışıyla PoyrazNET'e geçiş yaptım. Merak edenler için meraklarını giderir.

1666792597641.png

1666792606250.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı