Netspeed alınır mı?

Ben kullanıyorum bir sorun yaşamadım memnunum. Bazı paketlerde modem varmış da ben almadım Modem için +500 lira istediler, verecekleri modem de zaten dandik oluyor İSS lerin. 800 liraya asus modem aldım memnunum.

Hız testi yapıp atabilir misiniz?
Kullandığın pakete göre değişir o, 36 Mbs aldım 30-36 arası oynuyor. şuan yaptığım test aşağıda.
Screenshot 2022-10-26 at 16-26-04 Netspeed -İnternet Hız Testi.png

1.5 senedir kullanıyorum. Ben açıkçası kendi altyapıları olmadığından asıl dikkat ettiğim konu müşteri temsilcisine ne kadar hızlı bağlanabildiğim oluyor. Bu konuda son zamanlarda oldukça gelişti Netspeed. Aramaya başladıktan 30 saniye içinde bağlanabiliyorum temsilciye.

Bunun dışında vereceğim bütün deneyimler çok kişisel olacak. Bölgeye muhite göre çok çok değişkenlik gösterebilecek şeyler. Yine de söyleyim, 61Mbit hız gösteriyor altyapı sorguladığımda, 75Mbit indirme 8Mbit yükleme alabiliyorum.

Çevrimiçi oyunlara gireceğim zaman modem arayüzünden bu değerleri 60/5 şeklinde sınırladığımda gecikme sürelerim de ciddi düşüyor, ellemesem de çok büyük sıkıntı yaşamadan kullanabiliyorum. Ben memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı