NetSpeed başvuru adımları

kayapater

Kilopat
Makaleler
5
Ben anladığımı biliyorum fakat size de sormak istedim. Müşteri temsilcisinin telefonla konuşurken modemin fiyatını söylemesi ne anlama geliyor? Sitede modem için aylık 9 TL kira alınacağı yazıyor. İlk kurulum ücreti olan 100 TL'yi zaten ilk 2 faturaya yansıtmasını istedim. Müşteri temsilccisi de tamam dedi ama neden ısrarla biz taahhüt istemeyen bir firmayız ve havale yapacağınız hesap bilgileri SMS olarak gönderilecek dedi. Madem ilk kurulum ücreti 50+50 TL ilk 2 faturaya ve modem kirası aylık 9 TL'ye neden o havale numarasına 100 TL'yi havale edin ekipler modem ilegelsin kursunlar dediler? Bana bunu açıklayabilecek olan var mı?

Kurulum ücreti ve modem ücreti mi? Bide kira. Benim fikrim başka bir sağlayıcıyla iletişime geçmeniz. Bkz. Turk.net

Madem ilk kurulum ücreti 50+50 TL ilk 2 faturaya ve modem kirası aylık 9 TL'ye
Kurulum ücretini bir çözemediler! 1 yıl kendilerinde kalırım de, ben o şekil vermedim. Modem kira ücreti fiber hat üzerinden internet alacaksanız alıyor, genel de çoğu ISS almak zorunda ve bazısı fiyatın içine ekliyor. DSL ile internetler de modem kira ücreti yok, ha senin modemin yoksa ADSL veya VDSL destekli kendi modemlerini veya harici modem alabiliyorsun. Fiber hatlarda da yine her ISS'de olduğu gibi kendi modemlerini kullanmak zorunda bırakıyorlar.

Ben anladığımı biliyorum fakat size de sormak istedim. Müşteri temsilcisinin telefonla konuşurken modemin fiyatını söylemesi ne anlama geliyor? Sitede modem için aylık 9 TL kira alınacağı yazıyor. İlk kurulum ücreti olan 100 TL'yi zaten ilk 2 faturaya yansıtmasını istedim. Müşteri temsilccisi de tamam dedi ama neden ısrarla biz taahhüt istemeyen bir firmayız ve havale yapacağınız hesap bilgileri SMS olarak gönderilecek dedi. Madem ilk kurulum ücreti 50+50 TL ilk 2 faturaya ve modem kirası aylık 9 TL'ye neden o havale numarasına 100 TL'yi havale edin ekipler modem ilegelsin kursunlar dediler? Bana bunu açıklayabilecek olan var mı?
Kayıt işleminiz tamamlanmış mıydı?

Kayıt işleminiz tamamlanmış mıydı?
Telefon görüşmesi öncesinde başlamamıştı. Yetkili teknisyen gelirken modem ve sözleşmeyi getirecekmiş.
Ayrıca online işlemler bölümüne girdiğimde kullanıcı hesabı açılmış görünüyor. Henüz bir fatura yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı