Netspeed Başvuru Süreci ve Performans

dxxu

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, yeni abonelik ile Netspeed'e geçtim ve deneyimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Başvuru Aşaması: Gerekli evraklı siteden çıktı alıp, doldurduktan sonra kendilerinin vermiş olduğu numara ile 28.06.2017 tarihinde gönderdim.

Onay Aşaması: 29.06.2017 tarihinde kendileri evrakların onlara ulaştığına dair geri aradılar ve onay istediler. Onay verdikten sonra 7 iş günü içerisinde Türk Telekom ekiplerinin gelip gerekli bağlantıyı yapacaklarını söylediler.

Bağlantı Aşaması: 04.07.2017 tarihinde Türk Telekom ekipleri gerekli bağlantıyı yaptılar. (Aydın'da oturuyorum ve sadece ADSL hat var.) Ertesi sabah telefonuma kullanıcı adı ve şifre gelmişti, modem kurulumunu yaptım. İlk başta hızım 4 mbps sabit bir şekildeydi hemen arıza kaydı oluşturdum fakat 17 gün içerisinde arıza kaydına kimse bakmamıştı. Ardından Facebook sayfasına mesaj attım 10 dakika içinde geri dönüş yapıp hızımı 16 mbps yaptılar ve özür dilediler.

Kullandığım Paket

Opera Anlık Görüntü_2018-08-07_025113_www.netspeed.com.tr.png

Ping Ve Hız Değerlerim

Speedtest

Speddtest.png

Steam İndirme Testi (1.7 MB/s)

stim.jpg

Rainbow Six Siege 64-70 ms (West Europe)

reynbow.jpg

Rocket League

rocket.jpg

Counter Strike Global Offensive

cs.jpg

Özet Artılar Ve Eksiler

+AKK yok.
+Ping değerleri güzel.
+Facebook'tan çok hızlı cevap veriyorlar.
+Ucuz.

-Sitelerindeki "Arıza Kaydı" bölümüne bakan yok.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı