Netspeed başvurusu için Türk Telekom altyapı işlemleri beklenmeli mi?

Sinancetin96

Kilopat
Daha fazla  
İnternet altyapım aktif edildi. Türk Telekom 1-2 hafta içinde dairenize kablo çekeceğiz ve hizmet alabilirsiniz dedi. Bu arada Netspeed ile Faceebok üzerinden görüştüm. Alt yapımın maksimum 50 Mbps desteklediğini söyledi. Baktığım bütün sorgulamalarda 100 Mbps gözüküyordu. Netspeed'e durumu anlattım, Türk Telekom böyle böyle söyledi diyerek. Netspeed, başvuru yaptığınız taktirde dairenize kadar kurulumu gerçekleştireceğiz dedi. Türk Telekom'u beklememe gerek var mı acaba? Fiber 50 Mbps tarifesi almak istiyorum. Hızda ne kadar bir kayıp olur acaba?

Türk Telekom 1-2 hafta içinde dairenize kablo çekeceğiz ve hizmet alabilirsiniz
Fiyat yükselsin o zaman geçirmeye başlayacağız demek bu. Siz şimdiden aboneliğinizi başlatın isterseniz fatura kesilmeye o zaman başlansın.
Ben alt yapımı sorguladığımda bana 35 alabilirsiniz diyorlar fakat ben evde 50 kullanıyorum.

Diğer firmalar da Türk Telekom ile ortak çalıştıkları için beklemenize gerek yok. NetSpeed Türk Telekom'a buraya bu kablo çekilecek diye hizmet bedeli ödüyor zaten. Boşuna beklemeyin.

Bende bugün TTNET e gittim port başvurusu yapmaya Superonline abonesiyim ve bıkmış durumdayım sadecec 8MBİT hız veriyorlar bulunduğum yere kimse alt yapı yapmıyor ve şunu sormak istiyorum acaba ben şimdi TTNET port başvurusu yaptım port çıktığı gibi diğer ISS lere başvuru yapabilir miyim ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı