NetSpeed geçişim

kudal

Hectopat
Arkadaşlar, bu hafta taahütüm bitiyordu ve NetSpeed firması ile anlaşıp geçen hafta evrakları yollamıştım. 1'inde işlemleri başlatacaklarını söylemişlerdi 48 saat süresi doldu ve bu sabah kullanıcı adı şifrem tarafıma iletildi. 4 yıldır TTNET'e bu rakamları çok istiyordum ancak altyapı yetersizliği vardı. Birkaç ay önce gelen altyapı ile bu değerlere ulaşmış olmak çok mutlu edici, ne kadar çok yüksek bir hız da olmasa VDSL bekleyen kardeşlerime inşallah en yakın zamanda altyapıları gelir :)

Dosya Ekleri

• 4.PNG
    4.PNG
    8,4 KB · Görüntüleme: 67
  • nbnb.png
    nbnb.png
    11,6 KB · Görüntüleme: 55
Açıkçası TTNET kullanırken de ping olarak standart 40-50-60 alıyordum hep. Ancak evden birisi Instagram, YouTube'ye girdiklerinde pingim dalgalanıp drop yiyordum. Şimdi kullandığım pakette hiç böyle bir şey yaşamadım. Görüntülü konuşma açtıklarında 500 olan pingim şu an inanın oynamıyor yerinden :) arada sırada internet kopuyor mobilden falan, oda firmadan değildir diye aramıyorum. Açıkçası üşeniyor da olabilirim. 1 ay oldu neredeyse çok memnunum. Telekom altyapısı olduğu için belki de hala pingim düşükte olabilir. Benim kanaatimce en iyi firma yoktur, en iyi altyapısı olan firma vardır :)

Arkadaşlar, bu hafta taahütüm bitiyordu ve NetSpeed firması ile anlaşıp geçen hafta evrakları yollamıştım. 1'inde işlemleri başlatacaklarını söylemişlerdi 48 saat süresi doldu ve bu sabah kullanıcı adı şifrem tarafıma iletildi. 4 yıldır TTNET'e bu rakamları çok istiyordum ancak altyapı yetersizliği vardı. Birkaç ay önce gelen altyapı ile bu değerlere ulaşmış olmak çok mutlu edici, ne kadar çok yüksek bir hız da olmasa VDSL bekleyen kardeşlerime inşallah en yakın zamanda altyapıları gelir :)
Hangi bölgede yaşıyorsunuz? Modeminiz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı