Türknet firmasına geçişim sağlanmış mı?

Makaleler
2
Yer
İzmir
Merhaba ben Türknet'e geçiş yapmayı düşünüyordum ancak vazgeçmiş olabilirim, hala kararsızım. Evrakları daha yollamadım, evrak yollamadığım sürece bir sorun olur mu? Telefondan sesli olarak onay vermiştim geçiş için. Bir de gelen mesaj var bu şekilde sorun olur mu? Firmayı aramaya gerek var mı?

66279530_703252950126986_1119036149671657472_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben Türknet'e geçiş yapmayı düşünüyordum ancak vazgeçmiş olabilirim, hala kararsızım. Evrakları daha yollamadım, evrak yollamadığım sürece bir sorun olur mu? Telefondan sesli olarak onay vermiştim geçiş için. Bir de gelen mesaj var bu şekilde sorun olur mu? Firmayı aramaya gerek var mı?

Eki Görüntüle 414663
Merhabalar, sorunuz hakkında bir fikrim yok ancak ben de yakın zamanda turknet'e geçmeyi düşünüyordum tam da üstüne geldiniz :). Hangi pakete geçiş sagladınız? Bir de şuan kullandığım internet sağlayıcısı ile konuştuğumda turknet'in uydu interneti olduğunu söyledi ancak ben yeraltı kablolu internet olarak biliyorum. Doğrusu nedir acaba? Şimdiden teşekkürler ^_^

Merhabalar, sorunuz hakkında bir fikrim yok ancak ben de yakın zamanda turknet'e geçmeyi düşünüyordum tam da üstüne geldiniz :). Hangi pakete geçiş sagladınız? Bir de şuan kullandığım internet sağlayıcısı ile konuştuğumda turknet'in uydu interneti olduğunu söyledi ancak ben yeraltı kablolu internet olarak biliyorum. Doğrusu nedir acaba? Şimdiden teşekkürler ^_^
Merhaba, geçecektim ama geçmeyeceğim. Uydu interneti değil, altyapınız normal bildiğimiz kablo şeklinde. :D

Uydunet değil normal Kablonet ben 35'lik paketini kullanıyorum gayet memnunum. Hız ve kesinti yaşamadım, zırt pırt hız düşümleri yaşamadım. 1 yıldır kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı