Netspeed Geçişte Ücret İstenmesi

FurkanSarıkaya

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakında NetSpeed'e geçiş yapacağım ve müşteri hizmetlerini aradığımda geçişte aktivasyon ücreti olarak 75 TL istediler. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

TT, SOL, D-SMART vs. gibi ISS'ler bu ücreti taahhüt karşılığında indirimden saydığı için ilk defa duymanız gayet normal.

Genelde 0'dan başvurular için bu ücreti istiyorlar. Taşıma yapacakmışsınız. Onun yerine Milleni.com'a bakın derim. Milleni.com taşıma yapan kullanıcılardan ücret talep etmiyor.

Millenicomdan bilgi alin. İkisi de ayni altyapiyi kullaniyor. Arti olarak ilk ay ucretsizdi. Daha uygun oldugunu dusunurseniz de gecisi baslatirsiniz.

Peki ben müşteri hizmetlerinden mailime gerekleri evrakların olduğu maili istemiştim şimdi bırakıp Millenicom'a geçsem bildirmem gerekir mi arayıp? Adresimi verdim sorgulamaları için bide telefon numarasını.
TT, SOL, D-SMART vs. gibi ISS'ler bu ücreti taahhüt karşılığında indirimden saydığı için ilk defa duymanız gayet normal.

Genelde 0'dan başvurular için bu ücreti istiyorlar. Taşıma yapacakmışsınız. Onun yerine Milleni.com'a bakın derim. Milleni.com taşıma yapan kullanıcılardan ücret talep etmiyor.
Millenicom müşteri hizmetleri nasıl? Geçiş işlemlerini onlar hallediyor mu?

Son düzenleme:
Millenicom özgürüm tarifesine geçiş başvurumuzu yaptık bugün. Tüm herşey bitince detaylı bir konu açacağım.
Babam son anda sorun çıkarttı 24 mbps Türk Telekom'a 100 TL ödeyerek devam edeceğiz. Yardımların için sağolun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı