Netspeed GeForce NOW'da çok kötü performans gösteriyor

Netspeed ping konusunda hiç iyi bir firma değil. Özellike bu tip kullanımlarda sizi çok üzecektir. Twitch yayını açıyordum bazen. Bitrate azalmalarından görüntü piksel piksel olur, kare kaybı yaşardım. Hiç güzel değildi. TurkNet geçtikten sonra tüm problemlerim çözülmüştü. Netspeed daha çok internet olsun da nasıl olursa olsun kafasında.

Ülke içi kullanımında sorunum yok fakat yurt dışı kullanımı dediğiniz gibi berbat.

Dosya Ekleri

• sonuç.JPG
    sonuç.JPG
    49,6 KB · Görüntüleme: 22
Marj değerim normalin altında.
SNR marjin değerleriniz düşük iç tesisatı kontrol ettirin iyileştirmeye çalışın veya hattınızı daha düşük bir hıza sabitleyin SNR yükselsin. 12 Mbps kullanırken sorun yaşamamanızın nedeni SNR marjin değerlerinizin stabil olmasından kaynaklı. Bu hat değerlerine göre packet loss yaşamanız gayet normal. Netspeed ile ilgili bir sorun yok! Hat değerleriniz ile ilgili bir problem var.

SNR marjin değerleriniz düşük iç tesisatı kontrol ettirin iyileştirmeye çalışın veya hattınızı daha düşük bir hıza sabitleyin SNR yükselsin. 12 Mbps kullanırken sorun yaşamamanızın nedeni SNR marjin değerlerinizin stabil olmasından kaynaklı. Bu hat değerlerine göre packet loss yaşamanız gayet normal. Netspeed ile ilgili bir sorun yok! Hat değerleriniz ile ilgili bir problem var.

Sınırlandırma koymuştum 2 gün önce kaldırttım sınırlandırmayı. 17 mbps de 11-15 arası SNR Marjım vardı. SNR marjının elbette ki etkisi vardır. Fakat gine Netspeed'den kaynaklı sorunlar mevcut. Mesela çoğu VPN çalışmıyor bende. Garip olan yasaklı sitelere VPN'siz girebiliyorum.

Geri
Yukarı