Netspeed hızı çok kötü

joebarbao

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlmeci: İntel İ5 10400f Ekran Kartı: Asus Dual Rtx 2060 6 gb Ram:Pny 2*8 3200MHz Ssd: Kioxia Exceria 480GB sata Hdd: Seagate Barracuda 1TB Monitör:Rampage 23,8" RM-344 Led 144Hz 1ms Klavye:Gamebooster G918 Red Switch Beyaz Mouse:Razer Deathadder Essential Beyaz
Merhaba arkadaşlar, bugün Netspeed'den gelip interneti bağladılar ama maalesef çok kötü oturduğum binananın altyapısı 80 Mbps'ye kadar destekliyor bende 100'lük paketten aldım ama sonuçlar fotograftaki gibi çok kötü bunun sebebi nedir sizce? Arıza kaydı oluşturdum çağrı merkezini aradığımda resetledik falan dediler ama aşağı yukarı aynı sonuçları alıyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    276,3 KB · Görüntüleme: 124
Merhaba arkadaşlar, bugün Netspeed'den gelip interneti bağladılar ama maalesef çok kötü oturduğum binananın altyapısı 80 Mbps'ye kadar destekliyor bende 100'lük paketten aldım ama sonuçlar fotograftaki gibi çok kötü bunun sebebi nedir sizce? Arıza kaydı oluşturdum çağrı merkezini aradığımda resetledik falan dediler ama aşağı yukarı aynı sonuçları alıyorum.

2 yıldır sorunsuz kullanıyorum Netspeed'i. Sizin altyapınızda sorun olabilir kabloları gözden geçirin.

Kablosuz bağlanıyorsunuz. Modeminizin yanında mısınız? Ve modeminiz iyi mi? Kablolu bağlantı ile en iyi sonucu alırsınız.

Modemim yan odada. Ama şöyle bir şey var Türk Telekom'da iken paketim ne ise onu veya ona yakını alıyordum aynı şekilde şimdi çeyreğini bile alamıyorum.

Modemim yan odada. Ama şöyle bir şey var Türk Telekom'da iken paketim ne ise onu veya ona yakını alıyordum aynı şekilde şimdi çeyreğini bile alamıyorum.
Yeni bağlanınca hemen stabil olarak gelmiyor. Bir kaç saat içinde hızınız yerine gelebilir. Önerim arayıp 70-75'e sabitlettirmeniz. Altyapınızdan fazla alıyorsunuz bağlantı sorunları açar.

Geri
Yukarı