Netspeed Hat Değerleri

Müşteri hizmetleri nasıl acaba bir sorun olduğunda çözüm süreci ben Superonline da 2 günden fazla beklediğimi hatırlamıyorum oda büyük sorunlarda yani.

Bence TTNET ile görüş ay sonuna yakın iptal edersen sana ne kadar cayma bedeli yansıtırlar onu öğren, eğer aşırı bir meblağ söylemezlerse şimdi geçebilirsin. Çünkü yıl başında bu fiyatları bulamayacaksın ben beklemedim geçtim ama benim 1 hafta kalmıştı taahhütümün bitmesine.
İyide sözleşme bitince geçiş yapılacak neden cayma bedeli alsınlar?Bana gelen ttnet mesajında yılbaşından sonra aynı fiyattan devam edeceksiniz deniliyordu yani kaçmasınlar diye belirtiyor adamlar.

Hayırlı olsun. Sorunsuz ve keyifli kullanman dileğiyle. Hattına 30.5 Mbps tanımlanmış ve ufak bir kayıpla çok iyi hız alıyorsun. Hattın bu şekilde kalsın hız yükseltme gibi şeyler talep etme, şu an tam ayarında.

İyide sözleşme bitince geçiş yapılacak neden cayma bedeli alsınlar?Bana gelen ttnet mesajında yılbaşından sonra aynı fiyattan devam edeceksiniz deniliyordu yani kaçmasınlar diye belirtiyor adamlar.
Çünkü Türk Telekom alt yapısını kiralayan internet servis sağlayıcılarına %65 oranında azam uygulayacak, tabi şuan son kararı BTK verecek, ki alt yapısı Türk Telekom değilse o zaman sıkıntı olmayabilir. Benim ki sadece bir öneri.

Evet, bugün itibariyle Netspeed'e geçişim tamamlandı.
İnternet hız testim şu şekilde; (35MBps paketini kullanıyorum ve Speedtest sonuçları 28-30 arası değişiyor.)

7899101764.png

Hat değerlerim ise şu şekilde;

Eki Görüntüle 353487
Bu arada ping değerin çok yüksek aynı sorun bende de var müşteri hizmetleri ile görüştüm hattım incelemeye aldılar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı