Netspeed Hat Değerleri

Bir çok kişide 4, 5, 6 o civarlarda çıkıyor. Oyunlarda da ping 80-100 arası ping oluyor bende.
Şu anda Dota 2 oynuyorum Batı Avrupa sunucusunda 65-70ms arası bir değer almaktayım gayet normal değil mi :')?
Bir çok kişide 4, 5, 6 o civarlarda çıkıyor. Oyunlarda da ping 80-100 arası ping oluyor bende.
Az önce MH ile konuştum yoğunluktan kaynaklanmakta bir anormallik gözükmüyor dedi.

Son düzenleme:
Çünkü Türk Telekom alt yapısını kiralayan internet servis sağlayıcılarına %65 oranında azam uygulayacak, tabi şuan son kararı BTK verecek, ki alt yapısı Türk Telekom değilse o zaman sıkıntı olmayabilir. Benim ki sadece bir öneri.
Şuanki fiyatları 27 aralığa kadar,sen anlaşma yaparsan 6/12 ay fiyat artışı olmıcak.

Şuanki fiyatları 27 aralığa kadar,sen anlaşma yaparsan 6/12 ay fiyat artışı olmıcak.
Evet onu biliyorum sırf bu yüzden 12 aya çıkarttım ben. O yüzden Türk Telekom ile görüşüp ne kadar çayma bedeli yansıtacaklarını öğrenip fazla değilse netspeed'e geçmesini önderdim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı