Netspeed internet başvurusunda davet kodu ne işe yarar?

Aurora1

Hectopat
Yer
Güney Kore
Şimdi başvuru yapacağız. Alt tarafta davet kodu soruyor bir avantaj sağlar mı bana ve nereden bulabilirim? Ayrıca internetten başvuru yapınca direkt ekip mi yönlendiriyorlar yoksa arıyorlar mı önce?

Bu davet kodunu veren kimin kullandığını görebiliyor mu ya da diğer taraf iptal etti aboneliği diyelim bizim indirim de gidiyor mu?

Net Fast paketi sınırsız mı?

Son düzenleme:
Davet kodu ile hem siz hemde kodunu kullandığınız kişi için 12 ay süre ile 10'ar tl toplamda 120 tl indirim kazanıyorsunuz. Sizin kodunuzu kullananlar aynı şekilde hem size hemde kendilerine her faturada indirim kazanıyorlar 15 kişi bulursanız hiç fatura ödemeden internet kullanabilirsiniz kendim bir süredir hiç fatura ödemiyorum.

Netfast sınırsız bir paket.
Netfast Smart ise aslında sınırsız ama akıllı bir paket. Az kullandığınız yada hiç kullanmadığınız aylarda daha az ödeme yapıyorsunuz. Sınırsız kullanım yapsanız bile üst limit 149 TL daha fazlasını ödemezsiniz.

Davet kodu ile hem siz hemde kodunu kullandığınız kişi için 12 ay süre ile 10'ar tl toplamda 120 tl indirim kazanıyorsunuz. Sizin kodunuzu kullananlar aynı şekilde hem size hemde kendilerine her faturada indirim kazanıyorlar 15 kişi bulursanız hiç fatura ödemeden internet kullanabilirsiniz kendim bir süredir hiç fatura ödemiyorum.

Netfast sınırsız bir paket.
Netfast Smart ise aslında sınırsız ama akıllı bir paket. Az kullandığınız yada hiç kullanmadığınız aylarda daha az ödeme yapıyorsunuz. Sınırsız kullanım yapsanız bile üst limit 149 TL daha fazlasını ödemezsiniz.
Bunun da bildirimi gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı