NetSpeed internet sağlayıcısı nasıldır?

Hocam iki ay oluyor neredeyse size örnek olsun diye şöyle söyleyeyim bir arkadaşım İstanbul'da yaşıyor Millenicom kullanıyor Fortnite oynarken kreatif sunucuları (normal oyun sunucularından daha düşük ping verir) 55-60MS altına inmiyor. Ben İzmir'deyim NetSpeed kullanıyorum Fortnite kreatif sunucusuna 26-32 ms ping alıyorum. Frankfurt sunucularına 35-45 london sunucularına 45-55 ms arası ping alıyorum. 75'lik paket 73 Mbps hiz alıyorum. Dilediğiniz bir oyun sunucusu varsa tracert testi yapıp atabilirim. Sunucu IP'su atmanız yeterli. Bu arada belirteyim Prime time da hız düşmesi YouTube, Twitch gibi platformlarda takılma vb bir şey hiç yaşamadım pocket loss sorunumda olmadı. Başvurmayı isterseniz 7C72JM referans kodunu kullanıp 12 ay boyunca aylık 5TL indirim kazanabilirsiniz. Son olarak bu durumlar belki de benim altyapimdan dolayı bu kadar sorunsuz sizin altyapı durumunuzu bilmediğim için kesin bir şey söylemek zor. Saygılarımla...

Hocam merhabalar. Sizin kodu kullanıyorum ama faturanızı zamanında ödemediğiniz için indirimden faydalanamıyorum. Siz de bu yüzden indirim kazanamazsınız. Lütfen ödeme tarihinden önce ödeyiniz. Otomatik ödeme yaptıysanız problem bundan dolayı da olabilir. Son gün ödeme gerçekleştiği için problem olabiliyormuş.

Hocam merhabalar. Sizin kodu kullanıyorum ama faturanızı zamanında ödemediğiniz için indirimden faydalanamıyorum. Siz de bu yüzden indirim kazanamazsınız. Lütfen ödeme tarihinden önce ödeyiniz. Otomatik ödeme yaptıysanız problem bundan dolayı da olabilir. Son gün ödeme gerçekleştiği için problem olabiliyormuş.
Hocam otomatik odemeyi iptal ettim önümüzdeki ay kendim ödemeye başlayacağım haberiniz olsun diye yazmak istedim. Önümüzde ki aylar içinde düzelmezse bana haber verin müşteri hizmetleri ile görüşeceğim. Sonuçta ödenmeyen fatura yok ama indirimi kullanamiyoruz. Saygılarımla

Hocam iyi akşamlar , şimdi faturama bakıp müşteri hizmetlerini aradım. Sizin faturanızı zamanında ödemediğinizi söylüyolar yine. Abone numaranızı paylaşırmısınız. Netspeed çamur mu yapıyo anlamış değilim.
Yok hocam olur mu öyle şey. Onun için yazmadm. Sorun devam ederse yazın müşteri hizmetleri ile görüşeceğimmdemiştiniz onun için yazdım. Bana söyledikleri, aralık ayına kullanımlarınız olan faturanızın son ödemesi tarihi 11 ocakmıs ve siz 15 ocakda ödemişsiniz.
Saygılar

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı