NetSpeed Kalitesizliği

Geçtin mi başka firmaya?
Tekrar Türk Telekom'a dönmek istediğimde bir önceki transfer işleminin ardından hattı geri transfer etmek için en az 90 gün geçmesi gerektiği söylendi. Bunun üzerine vakit kaybetmek istemediğim için "acaba mevcut hattı iptal edip yeni abonelik başvurusu yapsam olur mu?" diye sordum ve olur dediler.

Ancak bu sefer de bölgemde altyapı olmadığını, sistemde görüntüleyemediklerini söylediler. Ben adresi eskisiyle aynı şekilde belirttim, bu adreste öncesinde 5 yıl kadar kendilerinden hizmet aldığımı da söyledim. Sanıyorum ki yeni fiber çalışmaları sebebiyle bölgemde altyapı görünmedi. Ön başvuru yaparsam bölgemdeki altyapı sisteme düştüğünde doğrudan beni haberdar edeceklerini söylediler.

Şu an için beklemedeyim. Eğer sistemde altyapı görünürse bu hattımı anında iptal edip yeni abonelik alacağım. Modem ve kablolama dahil her şey zaten hazır olduğu için ekstra hiçbir ücret ödememe de gerek kalmayacak. Eğer ki bu 90 gün süre içerisinde altyapı ile ilgili dönüş yapılmazsa da zaten 90 gün dolduğu için direkt transfer işlemlerini başlatacağım.

Güncel durumum aynı, hiç değişmeyen sabit yüksek ping var. Paket kaybı konusunda da emin değilim. Daha az ücret ödemek için hazır, sorunsuz düzenimden ettim kendimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı