NetSpeed mi Millenicom mu?

Netspeed mi? Millenicom mu?

• Netspeed

Oy: 12 46,2%
  • Millenicom

Oy: 14 53,8%

• Oy verenlerin toplamı
    26

U.Altun

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirtmiş olduğum NetSpeed veya Millenicom üzerinden internet almayı düşünüyorum. Her iki firma dışında bazı kaynaklardan da altyapımı sorgulattığımda 67Mbps VDSL desteklendiği söyleniyor.

NetSpeed ile görüşmemde en fazla tarifeleri 35Mbps'e kadar var ve santrale olan uzaklığımı 195 metre olarak çıkartabiliyorlar.
Millenicom ile görüşmemde 100Mbps tarifesi var fakat santrale olan uzaklığımı söyleyemiyorlar. Her iki ISS Türk Telekom altyapısında olduğuna göre Millenicom santralide 195 metre uzaklıkta olduğunu varsayıyorum. Ankastre'nin daireye olan uzaklığı 12-13 metre.
Millenicom tarifeye ek modem hizmeti de sunuyor ve arkadaşını getir kampanyası'da mevcut bu yüzden Millenicom biraz ağır basıyor fakat bu bahsettiğim ISS kullananlar deneyimlerini ve önerdiklerini konu altına yorum olarak yazabilirse karar vermemde önemli rol oynar :)

Dosya Ekleri

• Altyapı Durumu.PNG
    Altyapı Durumu.PNG
    6,2 KB · Görüntüleme: 130
Son düzenleme:
NetSpeed'de 26. ayım ve hiç sorun yaşamadım. 35 Mbit paket alıyorum sıkıntısız. Evimin santrale uzaklığı 230-240 metre aralığında. 30'dan aşağı hız almadım. Tabii bulunduğunuz bölge ve Telekom alt yapısı da önemli.

NetSpeed'de 26. ayım ve hiç sorun yaşamadım. 35 Mbit paket alıyorum sıkıntısız. Evimin santrale uzaklığı 230-240 metre aralığında. 30'dan aşağı hız almadım. Tabii bulunduğunuz bölge ve Telekom alt yapısı da önemli.
Yorumun için teşekkür ederim. Hangi modemi kullanıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı