NetSpeed mi, Türknet mi yoksa Millenicom mu?

Millenicom alınmaz bundan yaklaşık 1 sene önce çok değil 8 Mbps internet alıyordum 0.1 download veriyorlardı :D TurkNet'i şu an kullanıyorum 100Mbps fiberde arada pingim uçuyor garip bir şeyler oluyor.

Herkese merhaba,

Yakın zaman içerisinde alt yapımız değişti ve 10 Mbps hız alırken 75 Mbps'ye kadar hız alabiliyoruz artık. 1-2 gün içerisinde yeni bir internet bağlatmayı düşünüyorum. Şu anda D-smartnet kullanıyorum taahhütün bitmesine 26 gün kaldı.

Şu anlık VDSL modemini ücretsiz verdiği için Netspeed'e sıcak bakıyorum. Sizce hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim, sizin öneriniz nelerdir?

Bu arada VDSL paketlerinde ücretsiz modem yok. Sadece Fiber'de var.

Ben Netspeed kullanıyorum memnunum. Fiyatı da çok uygun. Diğer internet sağlayıcılarının hizmet kalitesini bilmiyorum o yüzden onlar için yorum yapamayacağım.

Herkese merhaba,

Yakın zaman içerisinde alt yapımız değişti ve 10 Mbps hız alırken 75 Mbps'ye kadar hız alabiliyoruz artık. 1-2 gün içerisinde yeni bir internet bağlatmayı düşünüyorum. Şu anda D-smartnet kullanıyorum taahhütün bitmesine 26 gün kaldı.

Şu anlık VDSL modemini ücretsiz verdiği için Netspeed'e sıcak bakıyorum. Sizce hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim, sizin öneriniz nelerdir?

TurkNet'ten altyapı sorgulama yap binanda varsa bence al AKK yok taahhüt yok kurulum ücretsiz.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    36,4 KB · Görüntüleme: 124

Yeni konular

Geri
Yukarı