NetSpeed nasıldır?

AloneZiya

Femtopat
Arkadaşlar internet değiştireceğim şu anda Türk Telekom kullanıyorum 12 Mbps download 0.60 upload var çok kötü bir internet.
1.NetSpeed diye bir reklam gördüm sizce NetSpeed iyi mi kullanan arkadaşlar cevaplayabilir mi?
2.Türk Telekom 110 TL'ye 35 Mbps download? Upload veriyor.
3.NetSpeed 85 TL'ye tahaatsüz 40 Mbps veriyor upload bilmiyorum port var VDSL nasıl sizce?
4.NetSpeed güvenilir mi?
5.NetSpeed dolandırıcı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şikayet varda 20 gündür interneti bağlanmayan, hizmet vermediği şirkete para ödeyen, ilgisizlik vb.
Bence alma sorun yaşarsın.

Arkadaşlar internet değiştireceğim şu anda Türk Telekom kullanıyorum 12 Mbps download 0.60 upload var çok kötü bir internet.
1.NetSpeed diye bir reklam gördüm sizce NetSpeed iyi mi kullanan arkadaşlar cevaplayabilir mi?
2.Türk Telekom 110 TL'ye 35 Mbps download? Upload veriyor.
3.NetSpeed 85 TL'ye tahaatsüz 40 Mbps veriyor upload bilmiyorum port var VDSL nasıl sizce?
4.NetSpeed güvenilir mi?
5.NetSpeed dolandırıcı mı?
Buradan altyapını sorgulayıp SSini aşağıya atabilir misin?

Hocam ben bağlantımin daha yeni olması sebebiyle şunu söyleyebilirim bana kurulum için söylenen 7 gün içerisinde gelindi. Benim kablolarımi yenilemem sebebiyle CAT 6 kablomu etiketlenen yere elektrikcim bağladı. Asıl sorunum tam 13-14 gün Türk Telekom'un DSL sinyalimi açmasını bekledim. Bu firmanın suçu degil tamamen Türk Telekom'un sinyali açmaması ile alakalı gecikme yaşadım modem kurulumunu vs yaptığımda hızım 17 Mbps çıkıyordu müşteri hizmetlerini aradım ve hemen düzeltip 75 Mbps hıza erişimini sağladılar. Genel olarak söyleyebileceğim şey firma ilgileniyor. (Aksi durumlarda yaşanabilir net konuşamam). Saygılar...

Son düzenleme:
Netspeed iyidir ama sonuçta Türk Telekom altyapısı kullanıyor. Yaşadığın bölgede internet, altyapı vs. kötüyse hangi İSS olursa olsun sıkıntı yaşanır. Altyapın destekliyorsa vaad edilen hızları sağlıyor. Ben kullanıyorum.

Ben kullanmadım ama packet loos sorunu yaşayan çok kişi armış bu firmada. Bence Millenicom'a da bakmalısınız.
Bir de Türk Telekom'da sorun yaşıyorsanız NetSpeed'de de sorun yaşayabilirsiniz.

Geri
Yukarı