Netspeed Nasıldır?

@Bitflex @Jokerrr vallahi ikinizin de dediği müşteri hizmetlerinin iyi olması beni ikna etmeye yetti. Şu an Superonline kullanıyorum ancak ADSL olarak. VDSL'e geçmek istediğimde 105 TL fiyat çıkardılar bana. Ben de NetSpeed'i gördüm ve haliyle fiyatları da uygun olduğundan aklım onlara kaydı. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son bir sorum olacak. Benim Turkcell ile taahhütüm Mart'ta bitiyor. NetSpeed ile şimdi mi anlaşıp formları yollayayım yoksa henüz erken mi? Bildiğim kadarıyla karşı taraf ile sözleşme iptalini vesaire NetSpeed hallediyormuş.

Hocam ben yaparken 1 hafta evvel göndermiştim şimdi çok erken. Geçiş tarihini belirtiyorsunuz onlar tam o gün geçiş yapıp size bilgileri gönderiyorlar.

Ben VDSL olarak kullanıyorum ve memnunum çünkü oturduğumuz yerde altyapı yenilendiği için genel olarak her firma iyi. Ayrıca yakınlarınızdan netspeed kullanan varsa referans kodu alarak 12 ay indirimli kullanabilirsiniz.

Öncelikle hort!

Dün itibariyle Netspeed'e geçmiş bulunmaktayım. Önümüzdeki aylarda da bu iki günkü performansını sürdürür ise uzun süre kullanmayı düşünüyorum. Sayesinde Twitch yayını açabiliyorum. Müthiş FIFA oynayışımı izleyenlere duyrulur. Ahah.

asdf.JPG

Öncelikle hort!

Dün itibarıyla NetSpeed'e geçmiş bulunmaktayım. Önümüzdeki aylarda da bu iki günkü performansını sürdürür ise uzun süre kullanmayı düşünüyorum. Sayesinde Twitch yayını açabiliyorum. Müthiş FIFA oynayışımı izleyenlere duyrulur. Ahah.

Hayırlı olsun, hiç packetloss oluyor mu hocam? Bende NetSpeed kullanıyorum, aşırı memnunum ancak sadece Twitch'de yayın açarken packetloss yaşıyorum.

Öncelikle hort!

Dün itibariyle Netspeed'e geçmiş bulunmaktayım. Önümüzdeki aylarda da bu iki günkü performansını sürdürür ise uzun süre kullanmayı düşünüyorum. Sayesinde Twitch yayını açabiliyorum. Müthiş FIFA oynayışımı izleyenlere duyrulur. Ahah.

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Yayınınıza konuk olup rival maçı oynasak güzel olur.
Hayırlı olsun, hiç packetloss oluyor mu hocam? Bende NetSpeed kullanıyorum, aşırı memnunum ancak sadece Twitch'de yayın açarken packetloss yaşıyorum.
Ben de merak ettim arada kalıp Millenicom aldım. Millenicom'da 3 haftadır problem yok arada bir arkadaşlarla eğlenmek için yayın açıyoruz bir problem yaşamadım.

Hayırlı olsun, hiç packetloss oluyor mu hocam? Ben de NetSpeed kullanıyorum, aşırı memnunum ancak sadece Twitch'de yayın açarken packetloss yaşıyorum.
Hocam Xbox üzerinden yayın açtığım için kontrol edemiyorum olup olmadığını. Ama ikinci ekrandan izlediğimde takılma olmuyor. 4300 falan bitrate, 720p yayın yapıyorum.
@Asdasgudas Hocam ben sizin yayına geleyim beni kimse izlemiyor ahah.

Yeni konular

Geri
Yukarı