NetSpeed ne zaman kurulum yapılır?

Pcfaresi00

Hectopat
Merhaba. Ben NetSpeed'e cumartesi gunu başvurdum beni pazartesi aradılar NetSpeed kurulum ekibi gelib bağlantınızı yapacak dediler gelmeden once SMS gelecek dediler.
1) Türk Telekom bına dısında bulunan kutuya etiket bırakmış Mart'ın 16'sında.
2) NetSpeed'in kendi ekibi var mı yoksa TTnin ekipleri mi?
3) TTnin ekipleri ise neden once etiket bırakıp beklettiler hemen baglamayıp.
4) Ben şu an NetSpeed'i beklemeyip oradan kablo çeksem kullanabilir miyim?

Teşekkürler.

Bende sözleşme dosyalarını bugün kargo ile yolladım. 2 hafta sonra TTNET ile olan anlaşmam bitecek ve NetSpeed geçiş sağlayacağım. Hayırlısı olsun bakalım, bekleyip göreceğiz :D

Bende sözleşme dosyalarını bugün kargo ile yolladım. 2 hafta sonra TTNET ile olan anlaşmam bitecek ve NetSpeed geçiş sağlayacağım. Hayırlısı olsun bakalım, bekleyip göreceğiz :D
inşallah
Ben kullandım netspeed o dışardaki kutuda olan etiketli kabloları evinize çekmeniz lazım çünkü gelmiyorlar
az önce arandım yarın geleceklermiş. ayrıca bizden 100 tl kurulum ucreti alacaklar bi zahmet gelsin çeksinler
sen hangi paketi kullanıyorusun memnun musun ?
bana sozlesmeyi kurulum yaparken imzalatacakları söylendi ama benimki sıfırdan kurulum
birde netspeede başvurmadan önce altyapım 66 mbps gösteriyordu sorgulayınca şimdi 16 adsl gösteriyor neden olabili netspeed başvurdugum paket 35 mbps zaten daha yukseği yok

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı