NetSpeed Valorant ping oluyor

narko7

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yaklaşık 2-3 gündür Valorant'ta ping sorunu yaşıyorum. Valorant haricinde hiçbir oyunda ping problemim yok. Örneğin CS:GO İstanbul sunucularında 5-10 ping, Avrupa sunucularında 30-50 arası alırken Valorant'ta aşağıda gördüğünüz değerleri alıyorum. Böyle olmadan önce İstanbul sunucularında 15-20 arası alıyordum. Modemi resetledim, DNS değiştirdim, önbelleği temizledim fakat yine aynı. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
(NetSpeed 100 Mbps VDSL paketini kullanıyorum ve altyapım gayet iyi durumda.)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    18,4 KB · Görüntüleme: 369
Bu durumu desteğe yazarsanız sorunu düzeltebilirler. Ben de Twitch izlerken donma sorunu yaşıyordum, desteğe durumu bildirdim ve sorunu çözdüklerini söylediler. Artık Twitch'te donma olmuyor. Bir çok kişiden aynı zamanlarda destek talebi açılırsa önlem alırlar diye düşünüyorum.

Merhabalar. Yaklaşık 2-3 gündür Valorant'ta ping sorunu yaşıyorum. Valorant haricinde hiçbir oyunda ping problemim yok. Örneğin CS:GO İstanbul sunucularında 5-10 ping, Avrupa sunucularında 30-50 arası alırken Valorant'ta aşağıda gördüğünüz değerleri alıyorum. Böyle olmadan önce İstanbul sunucularında 15-20 arası alıyordum. Modemi resetledim, DNS değiştirdim, önbelleği temizledim fakat yine aynı. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
Hocam bende de aynı. NetSpeed kullanıyorum.

Dostum birebir aynı problemi yaşıyordum ve denediğin çözümlerin aynılarını yaptım. Sanırım Netspeed düzeltti ki yaklaşık 1 saat içerisinde pingde düşüş oldu fakat bu sefer de alıştırma ya da diğer modlarda giriş yaparken donma problemi yapıyor.

Dostum birebir aynı problemi yaşıyordum ve denediğin çözümlerin aynılarını yaptım. Sanırım Netspeed düzeltti ki yaklaşık 1 saat içerisinde pingde düşüş oldu fakat bu sefer de alıştırma ya da diğer modlarda giriş yaparken donma problemi yapıyor.
Hocam bir maç gireyim dedim denemek için fakat yükleme ekranında kaldı giremedim. Sende de mi aynısı oluyor?

Aynen öyle oluyor. Valorant discord sunucusunda da oyun gitti diyenler var şu anda. Gitmedi diyenler de var. Saçma sapan iş yapıyorlar anlamadım.
Dostum hiçbir şekilde ne poligona ne de maça giremiyorum. Yükleme ekranında kalıyor. Umarım Netspeed ile ilgili bir sorun değildir :(

Geri
Yukarı