NetSpeed Valorant ping oluyor

narko7

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yaklaşık 2-3 gündür Valorant'ta ping sorunu yaşıyorum. Valorant haricinde hiçbir oyunda ping problemim yok. Örneğin CS:GO İstanbul sunucularında 5-10 ping, Avrupa sunucularında 30-50 arası alırken Valorant'ta aşağıda gördüğünüz değerleri alıyorum. Böyle olmadan önce İstanbul sunucularında 15-20 arası alıyordum. Modemi resetledim, DNS değiştirdim, önbelleği temizledim fakat yine aynı. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
(NetSpeed 100 Mbps VDSL paketini kullanıyorum ve altyapım gayet iyi durumda.)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    18,4 KB · Görüntüleme: 369
Bu sorunu ben 150 TL ödeyip 50mb down 5mb up aldığım superonline'da da yaşadım. Zaman zaman olabiliyor bu tarz şeyler ama işte tam ben alacağım zaman olması biraz ürküttü. Bir de yeni yeni ünlenen bir firma altından kalkabilecekler mi onu bilsem NetSpeed gerçekten kararlıydım ama 2 gündür kafam hala karışık.
Bence gönül rahatlığı ile geçilir. Dediğim gibi 75 mbps download ve 10 ms veriyor. Fiyat olarak da 82 tl mi ne. Tek problemi şu anlık bu riotla olan ms değerleri. Düzelteceklerini düşünüyorum. Çok fazla şikayet topladı çünkü.

Ben NetSpeed'i neredeyse 4 yıldır kullanıyorum ve zamanında herkeste ortaya çıkan paket kaybı sorununu yaklaşık 3 ayda çözdüler o olayı çözdükten sonra LoL TR pingleri 12-13'den 23-24'e fırladı ve bu olay yaklaşık 2 sene önce gerçekleşti.
Paket kaybı sorununu bende yaşadım 1.5-2 ay çözümlenmedi. Superonline'da yaşadım bende ama işte her yerde bu tarz sorunlar olabilir ama dediğim gibi önemli olan çözümün zamanı.
Bence gönül rahatlığı ile geçilir. Dediğim gibi 75 mbps download ve 10 ms veriyor. Fiyat olarak da 82 tl mi ne. Tek problemi şu anlık bu riotla olan ms değerleri. Düzelteceklerini düşünüyorum. Çok fazla şikayet topladı çünkü.
Bende 100 MB altyapı gözüküyor zaten o yüzden alasım varda. Tek oynadığım oyun da lol olacak. Ara sıra başka oyunlara takılırım belki öyle olursa canımı sıkabilir :)

Paket kaybı sorununu bende yaşadım 1.5-2 ay çözümlenmedi. Superonline'da yaşadım bende ama işte her yerde bu tarz sorunlar olabilir ama dediğim gibi önemli olan çözümün zamanı.

Bende 100 MB altyapı gözüküyor zaten o yüzden alasım varda. Tek oynadığım oyun da lol olacak. Ara sıra başka oyunlara takılırım belki öyle olursa canımı sıkabilir :)
Tahminimce lolde de ping değeri valoranttaki gibidir. Emin değilim ama öyleyse pek hoşuna gitmeyebilir.

Çok ilginç bir şekilde problemden önce 15-20 ms aldığım oyunda şuan WARP açıkken 8-9 ms alıyorum şaka gibi. Ayrıca donma problemi de kalmadı.
Keşke benimde 24 gösterse warp indirdim gene aynı pingte değişme yoktu 33-37 falandı warpi sildim oyuna bidaha girdim pingim şuan 60-70 lerde ayrıca hızında düştü illallah ettirdiler ama fp bir hizmet alıyorum çözüm için uğraşıyorlar umarım çözerler ama eğer ping değerlerim 30-35 olacak ise değiştireceğim başka bir sağlayıcıya geçeceğim

Beyler Netspeed sorunu çözmüş eskisinden daha iyi olmuş Valorant Ping 10 MS'ye düştü :)
Keza LoL içinde geçerli. Max. 74.50'ye kadar çıkan hız, 73.60'ya kadar çıkıyor. Muhtemelen gecikmeyi sabitlemek için diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı