Netspeed VDSL için modem veriyor mu?

prex

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç gün geçiş için işlemleri başlatacağım. Aklımdaki soru faturaya yansıtılacak şekilde modem veriyorlar mı? Fiber değil VDSL hizmet alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçen gün aradığımda olduğunu söylediler. Ancak modemden kira falan almıyorlar, siz farklı firmaya geçiş yaparken ya geri gönderiyorsunuz ya da son faturanıza fiyatını ekliyorlar ödeyip göndermeyebiliyorsunuz. Ben de modemim olduğunu, bu hizmeti almama gibi bir seçeneğim var mı diye sorduğumda ise isterseniz almayabilirsiniz demişlerdi. Müşteri hizmetlerinden edindiğim bilgi bu şekilde.

Şu anki kullandığın modem nedir?
TT'nin 300 Mbps destekli bi modemi sanırım. 4 gün sonra TT ile taahhüt bitiyor modemi geri alırlarsa diye merak ettim.
Taahhütsüz VDSL aboneliğin de modem ücret karşılığında veriliyor.
Ucretsiz modem verilmiyor sende VDSL modem varsa onla devam edebilirsin yoksa da faturana yansiyacak sekilde netspeed'den alabilirsin.
Peki kiralık mı oluyor yoksa taksit olarak mı yansıtıyorlar?

Vermiyorlar, arkadaşlar cevaplamış zaten ama mümkünse fiber destekliyorsa fiber kullanın.
Fiber yok VDSL destekliyor altyapım.

TT'nin 300 Mbps destekli bir modemi sanırım. 4 gün sonra TT ile taahhüt bitiyor modemi geri alırlarsa diye merak ettim.

Peki kiralık mı oluyor yoksa taksit olarak mı yansıtıyorlar?

Fiber yok VDSL destekliyor altyapım.

Taahhütsüz VDSL aboneliğin de modem peşin ücret karşılığında veriliyor. Taahhütlü abonelikler de kira bedeli şeklinde alabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı