Netspeed VDSL için modem veriyor mu?

Müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapmanız gerekiyor hocam. Tam 100MBPS desteklemediği için orada çıkmıyor. Müşteri hizmetleri size mail ile belgeleri yollayacak. Siz o belgeleri doldururken tarife seçeneğine o 100mblik paketin adını yazacaksınız. Ben de bu şekilde başvuru yaptım Cuma günü.
Evet şimdi öyle yaptım, yarın geleceğini söyledi kuryenin. Denizli'de olduğum için hızlı gerçekleşir umarım. Sonunda Türk Telekom belasından kurtuluyorum. Size de hayırlı olsun.

Teşekkürler hocam, size de hayırlı uğurlu olsun.
Hocam bugün saat 14:20 civarı belgeleri almaya geldiler. Bugün saat 23:59'dan sonra taahhüt bitecek fakat geçiş sürecine onaylandıktan sonra daha 48 saat falan diyor, TT benden ortalama kaç para ister sizce? Büyük ihtimal 2-3 gün eğer haftasonları işlem yapılmazsa 4 gün taahhütsüz kullanmak zorunda kalacağım.

Evet bugün kurulumu da yaptım ve her şey iyi. 75 download ve 8 upload alıyorum ama pingim artmış. Testlerde pingim 8 iken artık 16 gösteriyor, LoL girdim denemek için, eskiden 18-20 ping alıyordum şu an 21 alıyorum. Benim için dert değil indirme hızım 2 katına çıkmış 1 ping artsın ne olacak. Tabi daha CS:GO girmedim onda çok merak ediyorum.

1659947205763.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı