NetSpeed VS. TurkNet VS. Comnet

İbrahim Güler

Kilopat
Şu anda Türk Telekom VDSL abonesiyim. Taahhüt süresi 01.04.2021 tarihinde bitecek. TurkNet seçersem bu ay geçiş yapacağım. Diğer iki firma için ise taahhüt süresinin dolmasını bekleyeceğim. Rize'de yaşıyorum. Yani çoğu sunucuya uzak kalıyorum haliyle ping biraz sıkıntı ve bu konu benim için önemli. Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet alacağım. Altyapım sorunsuz denebilir. Hiç arıza kaydı oluşturmadım. @mühendis1234 hocam, TurkNet'i önermişti. Diğer forum sakinlerinin de önerilerini bekliyorum.
Comnet 99 TL 100 Mbps 8 Upload.
TurkNet 95 TL 100 Mbps 8 Upload.
NetSpeed 89 TL (Kod ile) 75 Mbps 8 Upload.
@Ulunay @erengore @Patrixcs @Tortue
Hat değerlerim:

Hat Değerleri.PNG

Türk Telekom VDSL Tracert değerleri. (Bir hafta önce 50-55 civarıydı, şu an değerler uçmuş durumda.)

Tracert.PNG

Şu anda Türk Telekom VDSL abonesiyim. Taahhüt süresi 01.04.2021 tarihinde bitecek. TurkNet seçersem bu ay geçiş yapacağım. Diğer iki firma için ise taahhüt süresinin dolmasını bekleyeceğim. Rize'de yaşıyorum. Yani çoğu sunucuya uzak kalıyorum haliyle ping biraz sıkıntı ve bu konu benim için önemli. Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet alacağım. Altyapım sorunsuz denebilir. Hiç arıza kaydı oluşturmadım. @mühendis1234 hocam, TurkNet'i önermişti. Diğer forum sakinlerinin de önerilerini bekliyorum.
Comnet 99 TL 100 Mbps 8 Upload.
TurkNet 95 TL 100 Mbps 8 Upload.
NetSpeed 89 TL (Kod ile) 75 Mbps 8 Upload.
@Ulunay @erengore @Patrixcs @Tortue
Hat değerlerim:

Eki Görüntüle 872654

Türk Telekom VDSL Tracert değerleri. (Bir hafta önce 50-55 civarıydı, şu an değerler uçmuş durumda.)

Eki Görüntüle 872655

Kullaniyorum memnunum.

Dosya Ekleri

• IMG-20210112-WA0000.jpeg
    IMG-20210112-WA0000.jpeg
    74,2 KB · Görüntüleme: 266
Yurt içi ve yurt dışı bağlantılarda internet erişiminde kullanacaksan NetSpeed daha avantajlıdır. NetSpeed altyapı ve sunucu bağlantılarında Türk Telekom'dan erişim sağlamaktadır.

Geri
Yukarı