NetSpeed VS. TurkNet VS. Comnet

Hocam yok öyle bir şey. Ben Türk Telekom ile aylık 1.5 terabayt kullanım yapıyorum. Yine de hızları aynı.

Çoğu firma interneti gerçek sınırsız olarak vermemektedir. Bazı firmaların sitesinde 2 ayrı fiyat listesi bulunmaktadır. Bunlardan biride fixnettir. İsteyen fixneti arayıp sorgulayabilir.

Takibe aldım konuyu. Geçiş sonrası detaylı testlerinizi bekliyor olacağım.
Çoğu firma interneti gerçek sınırsız olarak vermemektedir. Bazı firmaların sitesinde 2 ayrı fiyat listesi bulunmaktadır. Bunlardan biride fixnettir. İsteyen fixneti arayıp sorgulayabilir.

Yazdığım firmaların hepsi gerçek sınırsız veriyor. Küçük ve yeni kurulmuş firmalar hakkında bilgi sahibi değilim.

İşletmeler ve ev için ayrı fiyatlar atmışsınız. Konumuz ile alakası yok.

Takibe aldım konuyu. Geçiş sonrası detaylı testlerinizi bekliyor olacağım.

Yazdığım firmaların hepsi gerçek sınırsız veriyor. Küçük ve yeni kurulmuş firmalar hakkında bilgi sahibi değilim.

İşletmeler ve ev için ayrı fiyatlar atmışsınız. Konumuz ile alakası yok.

İstediğiniz gibi kullanmaya devam edin.
fixnet hız sınırı.jpg

Hocam yok öyle birşey. Ben Türk Telekom ile aylık 1.5 Terabayt kullanım yapıyorum. Yine de hızları aynı.
Öyle bir şey yok Türk Telekom'da ve Millenicom'da kullandım ve yaşamadım. Millenicom'da hat sebebiyle sorun yaşıyorum sadece.

Yaklaşık 2 senedir Netspeed kullanmaktayım. (Speed Pro 75 paketi)
  • Ayda 1-2 defa server bakımları var galiba genenllikle gece geç saatlerde o sürede internet 15 dakika civarı kullanılamıyor.
  • Marmaris'te yaşıyorum ping değerlerdim iyi ve dalgalanma yaşamıyorum.
  • Müşteri hizmetlerine pandemi sürecinde ulaşmak zor maalesef, temsilciye bağlanmak hemen hemen 20 dakika sürüyor ve bazen bağlanılamıyor.
  • Download ve upload hızım aldığım tarifeyle genel olarak aynı seviyede. (bazen üstünü de gördüğüm oldu)
  • Abonelik iptali mail olarak attığınız dilekçe üzerinden yapılıyor ve gayet kolay.

Geri
Yukarı