NetSpeed vs TurkNet

238950

Kilopat
Makaleler
3
Turkcell Superbox kullanıyorum internetimi değiştireceğim. 2 marka arasında kaldım, kullanıcı yorumlarını bekliyorum. İyi yönü/kötü yönü olarak yorum yaparsanız daha iyi olur.

Netspeed müşteri hizmetleri ile Turknet'e göre daha tercih edilebilir. Ayrıca fiyat esnekliği hususunda da Netspeed daha avantajlı. Ben Netspeed'den memnun kalmıştım. Turknet'ten geçiş sebebim ise müşteri hizmetlerinin olmamasıydı. Ciddi mağduriyet yaşattılar.

Memnuniyet kısmı işin şans kısmı. Biz Vodafone netten çok memnunken, yan komşumuz hiç memnun değil mesela. İnternette bütün firmalardan memnun olan veya olmayan büyük bir kitle var. Mümkünse taahhütsüz paket satın alın.

Aralarındaki en temel fark müşteri hizmetleri diye biliyorum. NetSpeed daha ilgili geldi bana ve daha bu pazartesi yeni NetSpeed'e geçiş yaptım. 75/8 paketini aldım. 65/7 olarak kullanıyorum.

NetSpeed'e geçince kurulum için geldiler mi? Geldilerse kaç gün de acaba?

Gelmediler. İnternetin gelmesi ise tam olarak 48 saat sürüyor. Yani 2 gün boyunca internetsiz kalacaksanız. Taahhüt bittikten sonra 48 saat yani. İlk defa internet alacak iseniz onu bilmiyorum. Ben TTNET'den geçiş yaptım. Ama ilk defa internet hizmeti alacaksanız kurulum ücreti alınıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı