TurkNet vs Netspeed

logiwex

Kilopat
Yer
Tekirdağ Çorlu
Daha fazla  
13 Ocak tarihinden itibaren TurkNet 35 Mbps download 2 Mbps upload paketini kullanmaktayım. Twitch üzerinden aktif olarak yayın yapmaya çalışmaktayım fakat 2 Mbps upload ne yazık ki yetmemekte. Netspeed firmasını inceledim başvuru yaptım tarafıma dönüş yapıldı, bulunduğum apartmana 75 Mbps download 4 Mbps ise upload verebiliyorlarmış. 35 Mbps download ve 4 Mbps upload benim için çok çok iyi bir değer. Twitch üzerinden akıcı bir şekilde 720p 60 FPS yayın yapabilirim fakat aklıma takılan bazı sorular var. TurkNet halihazırda sorunsuz kullanılan interneti Netspeed'e taşırsam bir sorunla karşılaşır mıyım? Eğer Netspeed'e geçersem de 50Mbps download 4Mbps upload AKN'siz 99TL tarifesine geçmeyi düşünüyorum zira sanırsam 200GB AKN'li tarifesi bana yetmez. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet üzerinden Netspeed'e geçtim hız değerlerimi atıyorum, gayet memnunum güzel öneririm.
Hiper 200 VDSL Tarifesine geçtim.
7118488147.png

TurkNet üzerinden Netspeed'e geçtim hız değerlerimi atıyorum, gayet memnunum güzel öneririm.
Eki Görüntüle 285656
Seni Netspeed Facebook sayfasında gördüm. Ben diğer evimde Netspeed abonesiyim fakat bu abonelik 2019 da son bulacağı kanaatindeyim. Çünkü bu fiyata bu hızı AKK olmadan vermeyeceklerini üstü kapalı söylüyorlar. Üstelik 100 Mbps için 200 GB AKK yetmiyor. Öte yandan TürkNet kullanıyorum ve henüz bir sorun yaşamadım. Ben aldığımda AKK sonrası 4 Mbps olan upload 2'ye düşüyordu. Artık onu düşürmeyi bırakmışlar.

Eki Görüntüle 285656

Taahhütüm bitince ben de bu pakete geçeceğim. Yayın yapmayı denediniz mi? Benim önceki internetimde 2 mbps upload vardı hd olmasa bile yayın açtığımda pingim çıkıyordu ve oyun oynayamayacak duruma geliyordum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı