NetSpeed vs TurkNet

Ben daha önce Turknet kullandım şu anda da Turknet kullanıyorum. 100 indirme 8 yükleme hızım var. Ping 2. Hiçbir sıkıntı yok. Ayda 139 TL ödüyorum. Netspeed aynı indirme ve yükleme hızlarını 99 TL'ye veriyor. Geçmeyi düşündüm ama hiç kullanmadığım için emin olamadım tabii.
Düzenleme: Şimdi Millenicom'a da baktım o da aynı hızları 104 TL'ye veriyor. Turknet'te kalmak çok mantıksız geldi şu an. Yüksek ping sorunu olur mu kesinti filan yaşar mıyım bilmiyorum. Turknet'te yalnızca bir defa kesinti yaşadım.
Netspeed kullanıyorum ve şu ana kadar çok şükür büyük bir sıkıntı olmadı. Ping sorunu yaşamıştım sadece o da kendi kendine düzeldi. Ping süreleri güzel, beğendim. Kesinti yaşamadım, tavsiye ederim.

Netspeed kullanıyorum ve şu ana kadar çok şükür büyük bir sıkıntı olmadı. Ping sorunu yaşamıştım sadece o da kendi kendine düzeldi. Ping süreleri güzel, beğendim. Kesinti yaşamadım, tavsiye ederim.
Bugün Netspeed'e başvuru yaptım. Yarın evrakları kargoyla göndereceğim. Deneyimlerimi buraya yazacağım.

Elbette alayım. Sen de kazan ben de kazanayım 🙂
NRYF1L. Evrakta tarifenin yanındaki boşluğa "Davet Kodum" diye yazın, ben öyle yapmıştım. Ayrıca müşteri hizmetlerine de belirtirseniz garanti etmiş olursunuz. Sağ olun.

Kesinlikle Netspeed. 2 ay önce Netspeed adlı firmaya Türk Telekom'dan geçiş yaptım. Yarı fiyatına aynı hızı bana sunuyor. Türk Telekom kullanırken internet hız testlerinde hızım 98 iken Netspeed kullanırken 95-96 arası. Valorant'ta ise Türk Telekom kullanırken 11 ms ping değerim varken Netspeed'de 11-12 ping alıyorum herhangi bir yavaşlık söz konusu değil. Hiç kopma yaşamadım geçiş işlemi ise 1 gün sürdü 5 dakika dahi kopma olmadı modem bende kaldı.

Kesinlikle Netspeed. 2 ay önce Netspeed adlı firmaya Türk Telekom'dan geçiş yaptım. Yarı fiyatına aynı hızı bana sunuyor. Türk Telekom kullanırken internet hız testlerinde hızım 98 iken Netspeed kullanırken 95-96 arası. Valorant'ta ise Türk Telekom kullanırken 11 ms ping değerim varken Netspeed'de 11-12 ping alıyorum herhangi bir yavaşlık söz konusu değil. Hiç kopma yaşamadım geçiş işlemi ise 1 gün sürdü 5 dakika dahi kopma olmadı modem bende kaldı.
İnşallah çizgilerini bozmazlar.

An itibariyle Netspeed'liyim. Turknet'e başvurduğumda eve gelen gpon ve modem'i kullanmaya devam ediyorum. Hız testleri ektedir. Umarım kopma vs. gibi sorunlar ve anlık fiyat artışları yaşamadan devam ederim. Turknet zam yaptıktan sonra bir yıl boyunca zam yok diyordu çünkü.
Düzenleme: Eğer bu yazdıklarımızdan sonra Netspeed'e geçmek isteyen olursa diye aşağıya bana ve davet kodunu kullanarak abone olan herkese her ay 5 tl indirim uygulatacak davet kodumu bırakmak isterim :)=
Davet Kodu: F84RC3

Dosya Ekleri

• Netspeed.png
    Netspeed.png
    45,9 KB · Görüntüleme: 24
  • Turknet.png
    Turknet.png
    42,1 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
An itibariyle Netspeed'liyim. Turknet'e başvurduğumda eve gelen gpon ve modem'i kullanmaya devam ediyorum. Hız testleri ektedir. Umarım kopma vs. gibi sorunlar ve anlık fiyat artışları yaşamadan devam ederim. Turknet zam yaptıktan sonra bir yıl boyunca zam yok diyordu çünkü.
Düzenleme: Eğer bu yazdıklarımızdan sonra Netspeed'e geçmek isteyen olursa diye aşağıya bana ve davet kodunu kullanarak abone olan herkese her ay 5 tl indirim uygulatacak davet kodumu bırakmak isterim :)=
Davet Kodu: F84RC3
Haziran'da zam gelecek Netspeed'e

Yeni konular

Geri
Yukarı