Netspeed Yeni Tarifelerini Yayınladı

Biraz alakasız olacak ama bu konuda Millenicom'a başvurduğumu yazmıştım Netspeed'e geçsem mi diye yazmıştım buraya. Bugün Millenicom'dan geldiler ve interneti hemen kurdular.

Aldığım hızdan çok memnunum bazen WiFi üzerinden 30 Mbps alıyorum tek sıkıntım bu ama sıkıntı mı da tam emin değilim. Bazen 40-50 Mbps'leri görüyor.

Ethernet kablosu ile aldığım hız:

Eki Görüntüle 349620
2.4 Ghz bandında wifi performansı 40 mbps geçmez genelde çevre şartları vs. yüzünden. 5 ghz bandına geçmenizi tavsiye ederim cihazlarınız destekliyorsa tabi ki boşuna para vermeyin yeni modeme desteklemiyorsa.

Kablolu bağlantı çok daha stabil çünkü.

Evet biliyorum ama beklediğimden düşük çıktı.

2.4 Ghz bandında wifi performansı 40 mbps geçmez genelde çevre şartları vs. yüzünden. 5 ghz bandına geçmenizi tavsiye ederim cihazlarınız destekliyorsa tabi ki boşuna para vermeyin yeni modeme desteklemiyorsa.

Bunu biliyordum ama o an aklıma gelmedi. Modemim Zyxel VMG1312-T20B, bunu aldırdılar. WiFi'da bir ara 60 Mbps'leri gördüm ama modem 2.4 Ghz galiba.

Evet biliyorum ama beklediğimden düşük çıktı.

Bunu biliyordum ama o an aklıma gelmedi. Modemim Zyxel VMG1312-T20B, bunu aldırdılar. WiFi'da bir ara 60 Mbps'leri gördüm ama modem 2.4 Ghz galiba.
Zaten TT elinde güçlü bir modem yok ya tilgin veriyorlar yada sizin elinizdeki modemi. Tilgin modemlerde de çekim sorunları var 1 duvar girdimi wifi'nin koptuğunu söyleyenler bile vardı. Router kullanmanızı tavsiye ederim wifi gücü yetersiz geliyorsa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı