Netspeed tarifelerine yeni zam

Etandaloth

Kilopat
Makaleler
2
Sitesinde yeni kullanıcılara zam geldi. Eski kullanıcılar ve yeni kullanıcılar için 12 ay peşin ödemeye 299 TL'ye kampanya başlattı. Aylık ödemek isteyenler için 100 Mbps 369 TL oldu.

2.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralık-ocak ayı belirsiz aralıklarla kopma yaşıyordum, şimdi bırakma zamanı.

O sorun çözüldü diye biliyorum. 1-2 ay önce her yerde görüyordum ama artık kimse söylemiyor. Sorun yaşayanlar çözüldü diyor. Geçeceğiniz ISS'de zam yapacaktır muhtemelen. Hangi ISS'yi düşünüyorsunuz?

O sorun çözüldü diye biliyorum. 1-2 ay önce her yerde görüyordum ama artık kimse söylemiyor. Sorun yaşayanlar çözüldü diyor. Geçeceğiniz ISS'de zam yapacaktır muhtemelen. Hangi ISS'yi düşünüyorsunuz?
Bölgesel çalışma sürekli yapılıyor, akşam 22:00'da internet gidiyor sabaha kadar gelmiyor her gün arıyorum destek kaydı bırakıyorum bazı arkadaşlar tecrübesiz güncelleme alıp telefonu kapatmaya çalışıyor. Planlı olsa bir şey demeyeceğim plansız kesinti işlerimize engel oluyor.

Benim dün 3 kere kopma oldu, sinirim bozuldu. Mart ayından beri kullanıyordum, sanırım değiştirme vakti geldi. Turknet'ten 20-30 TL ucuz diye kullanılacak bir ISS değil kimse kusura bakmasın. Ya 30TL fazla verip Turknet'e geçerim ya da taahütlü bir tarife bulurum. Bulan varsa paylaşabilir.

Evet Mart'tan itibaren mevcut abonelere fiyat yansıyacakmış. Ancak ucuz sağlayıcı kalmadı ki artık. Netspeed'i değiştirmek istiyordum fakat başka geçilecek sağlayıcı bulamadım uygun fiyatlı.

Sonuçta beğenmezseniz başkasına geçersiniz. Fazla bilinmeyen firmalar ücretlerini düşük tutar genelde.

Maalesef geçip beğenmeyip kıyafet değiştirir gibi ISS değiştiremiyorsunuz. 3-6 ay içerisinde ISS değiştiremiyorsunuz ya hattınızı komple kapatıp yeni bağlantı yaptırarak değiştirebilirsiniz ya da 3-6 ay arası bekleyip değiştirebilirsiniz.

1. internet servis sağlayıcınızı bir kez değiştirdiğiniz takdirde 90 gün boyunca başka bir sağlayıcıya geçiş yapamazsınız.
2. bir yıllık periyot içerisinde 4 kereden fazla internet servis sağlayıcı değişikliği yapmanıza izin verilmemektedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı