Netspeed'de ping dalgalanması oluyor

n i s a

Kilopat
Merhaba. Hattım fiber. Bayramdan önce internetimde sürekli kesilmeler oluyordu. Son birkaç gündür de pingimde dalgalanmalar var. Bugün sabah denedim stabildi fakat akşam olunca yine dalgalanma başladı. 1 ay oldu Netspeed'e geçeli, 1 gün düzgün internet kullanamadım, bin pişmanım. Değiştiremiyorum da. Müşteri hizmetlerinin ping testi yaptırmaktan başka bildiği bir şey yok. Nasıl çözerim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Hattım fiber. Bayramdan önce internetimde sürekli kesilmeler oluyordu. Son birkaç gündür de pingimde dalgalanmalar var. Bugün sabah denedim stabildi fakat akşam olunca yine dalgalanma başladı. 1 ay oldu Netspeed'e geçeli, 1 gün düzgün internet kullanamadım, bin pişmanım. Değiştiremiyorum da. Müşteri hizmetlerinin ping testi yaptırmaktan başka bildiği bir şey yok. Nasıl çözerim bu sorunu?

Netspeed Millenicom Superonline zaten ping ve routing konusunca felaket kötü bence ISS kaynaklı sorunun kanıtlamak için pingplotterdan Valorant'a IP test atıp stabilitenin kötü olduğunu kanıtlayabilirsin.

Eğer 100 Mbps hız yeterli diyorsan TurkNet'i öneririm ping ve stabilite konusunda on numara iş çıkartıyorlar.

Kanıtlayınca ne yapabileceğim ki adamlar anlamıyor modemimi resetleyip duruyorlar anca.

O zaman değişmekten başka çare yok.

Eğer 100 Mbps hız yeterli diyorsan TurkNet'i öneririm ping ve stabilite konusunda on numara iş çıkartıyorlar.

O zaman değişmekten başka çare yok.
TurkNet'e geçeceğim zaten eski ISS'imdi ama 2 ay daha beklemem lazımmış. Aslında memnundum, ufak tefek sorunlar yaşıyordum ama beterin beteri varmış. Günlerdir parasını ödediğim interneti kullanamıyorum, oyun giremiyorum ping rezaleti yüzünden.

Firmalık problemler bunlar. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı