Netspeed'e Zam Geldi!

Dün Şikayetvar sitesinden zamla ilgili şikayetimi bildirmiştim. Telefon ettiler, yeni abone olduğum için 3 ay zamdan etkilenmeyecekmişim. O esnada diğer firmaların fiyatları da belli olur, operatör geçiş süre sınırı dolmaya yakın yeniden değerlendiririm.

Taahhütlü almak mantıklı diyenler, yeni müşteriler için TT’den vb. alınabilecek bir paket atarsa değerlendirebiliriz.
D-Smart'a geçmeyi düşünüyorum fiyatları gayet uygun.

Netspeed bence daha iyi tabiki karar sizin. Hatta referans kodu ile her ay 15 TL indirimde alırsınız.
Netspeed zaten daha iyi (aralarında aşırı büyük bir fark olucağını düşünmüyorum) ama fiyatı göz önüne alınınca D-Smart daha cazip ayrıca 1 sene boyunca sabit fiyat + istersem ikinci sene 200 küsür bir fiyatı var ama Netspeed'e örnek veriyorum 2 ay sonra tekrar bir zam gelmesi çok muhtemel bir durum.

Netspeed zaten daha iyi (aralarında aşırı büyük bir fark olucağını düşünmüyorum) ama fiyatı göz önüne alınınca D-Smart daha cazip ayrıca 1 sene boyunca sabit fiyat + istersem ikinci sene 200 küsür bir fiyatı var ama Netspeed'e örnek veriyorum 2 ay sonra tekrar bir zam gelmesi çok muhtemel bir durum.
Sanmıyorum ama tabiki burası TR her an herşey olabilir.

Sanmıyorum ama tabiki burası TR her an herşey olabilir.
Hocam seçim sonrası doların yükselicek olması kaçınılmaz bir gerçek ama 1 lira mı olur 10 lira mı orası soru işareti. Demek istediğim şey zam ihtimali aşırı yüksek bu sebepten önlem almak şart diye düşünüyorum.

Netspeed 200Mbps paketini kullanıyordum fiyat 341 TL'ye çıktı. Aylık 389+25 TL'ye TTNET 1000MBPS'ye geçtim. 1 yıl sabit fiyat garantisi var, ping değerleri Netspeed'e kıyasla çok daha iyi ve hız konusunda ise diyecek bir şey yok zaten. Aylık 73 TL farka kesinlikle değer 200 Mbps kullananlara tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• internett.png
    internett.png
    16,2 KB · Görüntüleme: 53
Netspeed 200Mbps paketini kullanıyordum fiyat 341 TL'ye çıktı. Aylık 389+25 TL'ye TTNET 1000MBPS'ye geçtim. 1 yıl sabit fiyat garantisi var, ping değerleri Netspeed'e kıyasla çok daha iyi ve hız konusunda ise diyecek bir şey yok zaten. Aylık 73 TL farka kesinlikle değer 200 Mbps kullananlara tavsiye ederim.
Biz VDSL'e devam. Bizim mahalleye fiber gelene kadar ben çoktan orayı terk etmiş olurum. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı