Netspeed'e tekrar zam geldi!

Arkadaşlar artık ucuza internet sağlayıcısı kalmadı hepsine zam gelmeyede devam edecek. Kendi altyapınıza bağlı olarak mantıklı olanı seçmeye çalışın mesela TurkNet altyapınız ne kadarsa hepsine 170TL fiyat çekti. Gidip 20mbps alan birisinin geçmesi mantıksız fakat Netspeed'den devam etmesi daha mantıklı.

124 TL olan 35 Mbps'lik paketim 150 TL olmuş şaka gibi. 130 TL altı güzel ISS önerebilecek var mı?

Millenicom 100 Mbps paket 124 TL, 2 yıl taahhütlü fiyat 144 TL.

Reklamlarını yapıp durdular. Sağ olsun TurkNet ve Türkiye genelinde %5 bile geçmeyen 1Gbps kullanıcıları iyi körükledi bu tür olayları. Altyapıda hiçbir gelişme göstermeyen Telekomda geçirmeye devam ediyor. YouTuberlar, Twitch yayıncıları, forum moderatörleride iyi pekiştirdi bu kan emici kişileri. Sorun değil ama, halkı sömüren insanları kahraman olarak görmeye alıştık biz.

1 yılı aşkın süredir Millenicom kullanıyoruz kendim, kayınpederim, kendi anne babam, çok yakın 3 arkadaşım Bursa'da ve Balıkesir'de olmak üzere çok güzel kullanım sağlıyoruz. Ben 75 Mbps pakete 160 TL ödüyorum. 35 Mbps paket şu an 110 TL idi 2 hafta önce fiyatlar güncellendimi bilmiyorum ama artık 150 TL altına ISS kalmayacak taahhütsüz herhalde.

Geri
Yukarı