Netspeed'e Zam Geldi!

Ülkenin enflasyonunu düşününce bu zamlar kaçınılmaz, kendimizi yerden yere de vursak o zamlar gelecek yapacak hiçbir şey yok. Zammı asla savunmam ama görünen köy kılavuz istemiyor maalesef.

O sözümü de o kadar tepki vermenizden ötürü dedim, kırdıysam affola.
O yüzden oyunuzu iyi kullanın.

Ben de eğer sizi kırdıysam özür dilerim. Ammaaa, birazcık palazlanan firmaların, hemen ne koparırsam kardır hesabına girmeleri, büyük sıkıntı. Zaten % 98'i Türktelekom alt yapısını kullanıyor, bunların yarı fiyatını verenler nasıl kar ediyor ?? Türknet de, ilk zamanlarında, Jahrein v.b. reklamlarla epey müşteri topladı, müşterisi çoğaldığında da fahiş zamlar yaptı. Mesela Haziran 2023 ayına kadar zam yok dediği, sabit fiyat garantisi verdiği, Taahhüt ettiği halde zam yaptı. Geçen Mart ayında 99 ₺ idi, şimdi uzun zaman zam yapmadığı halde 250 ₺.
Netspeed de aynı politikayı sürdürüyor. Çoğunlukla Türknet'ten çıkanlar, o zamanlar, Netspeed yaptı. Netspeed de baktı ki, gelen çok, müşteri çoğaldı, zam üstüne zam...
Kasım'da bir zam gelmişti, şimdi de zam var, 6 ayda toplamda %80 zam !!. Biraz daha geriye dönersek de, 2022 Temmuz ayında 86 ₺ imiş !!!! Bugün 228 ₺ !!! Yüzde kaç ?? Sebep ???
İnsafsızlık değil mi ??
Maliyetler yükseldi o firmalarda biyere kadar idare edebilir. Hazırkart kontorlara bak bide uçtu gitti. Ekmek Trabzonda 10 TL 10!

Hocam sen bütün konularda Millenicom önermiyor muydun? Hatta konun da var bununla ilgili. Neden bıraktın?

Millenicom abonesiyim neden önermiyorum güzel soru? Yatırım yapanı öneririm. Millenicom eskisi gibi yatırım yapmıyor aynı zamanda fiyat politikasıda iyi değil. Haziran ortası çıkacağım.

Vay arkadaş TTNET'te bu parayı net+Tivibu'ya veriyordum daha bu ay veremedikleri hız yüzünden lanet olsun deyip 1 aylık cayma bedelini ödeyip(480TL evet 1 aylık. %80 indirim tarife olayına da sinir oluyorum) Netspeed'e geçtim. Yapılır mı bu şimdi :/

Uzun sene boyunca Netspeed kullanıyordum bugün Türk Telekom'a geçtim ping değeri daha stabil TT de. Bu zamanda taahhüt yapacaksın en mantıklısı o.

Türk Telekom'un saçma sapan taahhüt taktiğinden kaçarak çıktım 4 sene sonunda. Faturanız geldiğinde indirim oranına dikkat edin. Ayrıca maalesef çağrı merkezi kabus gibi. Saha ekibi bilgili ancak onlarlada çağrı merkezi savaşını kazanırsanız görüşebilirsiniz.

Türk Telekom'un saçma sapan taahhüt taktiğinden kaçarak çıktım 4 sene sonunda. Faturanız geldiğinde indirim oranına dikkat edin. Ayrıca maalesef çağrı merkezi kabus gibi. Saha ekibi bilgili ancak onlarlada çağrı merkezi savaşını kazanırsanız görüşebilirsiniz.
Hocam ne konuşulduysa fazlasını ödemezsin yani taahhüdün amacı o eskiden de kullanmıştım TT. Sorun olacağını sanmıyorum dediğim gibi şu zamanda hangi firma olursa olsun en mantıklısı taahhüt yapmak.

Gerçekten fixneti önerenlere inanamıyorum akıl alır gibi değil 1.5 yıl netspeed kullanıp fiyat artışından dolayı 2 ay boyunca fixnet kullandım o kadar berbat ki ping 33 te kalıyor ve inmiyor müşteri temsilcisini arıyorum 33 ping gayet normal diyor 35 VDSL kullanmama rağmen netspeed de 14 ping alıyordum onuda belirteyim sonrasında iptal ettirdim tekrar netspeed e geçtim iss değiştirecek arkadaşlara önerim türk telekom turknet netspeed millenicom bu 4 iss yi tercih etmenizi kesinlikle öneririm

Netbone %99 oranla cogent bağlantısı var pingleri cok sıkıntı.

Merhaba,
Vermiş olduğunuz bilgiye istinaden insanlarda yanlış bir algı oluşabileceğini düşünerek bu açıklamayı yapma gereksinimi duyduk.
Netbone ulusal anlamda servis veren omurga bağımsız bir network servis sağlıyıcıdır. (NSP) netbone yurtiçinde birçok firmaya tier1 ve yerel operatör hizmeti sağlamaktadır. Omurgamızda bulunan tier1 operatör cogent bunlardan sadece bir tanesidir.
Konuda bahsetmiş olduğunuz genişbant hizmetlerimizde (ADSL-VDSL-fiber) direkt olarak operatör baskın (cogent vb...) hizmet sunulmamaktadır.
Durumu bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

Gerçekten fixneti önerenlere inanamıyorum akıl alır gibi değil 1.5 yıl netspeed kullanıp fiyat artışından dolayı 2 ay boyunca fixnet kullandım o kadar berbat ki ping 33 te kalıyor ve inmiyor müşteri temsilcisini arıyorum 33 ping gayet normal diyor 35 VDSL kullanmama rağmen netspeed de 14 ping alıyordum onuda belirteyim sonrasında iptal ettirdim tekrar netspeed e geçtim iss değiştirecek arkadaşlara önerim türk telekom turknet netspeed millenicom bu 4 iss yi tercih etmenizi kesinlikle öneririm
Burada bir arkadaş var tüm sayfalarda Fixnet öneriyor nedenini anlayamadım.

Geri
Yukarı