Netspeed'e zam geldi!

Türk Telekom ilk 6 ay 250 TL sonraki 18 ay 450 TL gösteriyor bende.

Hocam konu dışı olacak ama Netspeed'den memnun musunuz? Bugün taahhüt bitiyor benim. TurkNet ile Netspeed arasında gidip geliyorum. Netspeed baglanti ve musteri hizmetlerini ulaşma konusunda nasıl? Herhangi bir sorun olduğunda ilgileniyorlar mı? Hızda düşüş ya da belirli saatlerde internetin gidip gelmesi sorunu var mı?
Netspeed'i yaklaşık 2017'den beri kullanıyorum hep memnundum. 3 ayrı adreste kullandım hepsinde memnundum. Netspeed'in ev sevdiğim yanı bir sıkıntı olunca 2 dakika içerisinde bağlanıyorsun müşteri hizmetlerine. Dediğin sorunlar olmadı.

Hocam konu dışı olacak ama Netspeed'den memnun musunuz? Bugün taahhüt bitiyor benim. TurkNet ile Netspeed arasında gidip geliyorum. Netspeed baglanti ve musteri hizmetlerini ulaşma konusunda nasıl? Herhangi bir sorun olduğunda ilgileniyorlar mı? Hızda düşüş ya da belirli saatlerde internetin gidip gelmesi sorunu var mı?
Internetin hiç kopmadan geçiş yaparsın, müşteri hizmetleride gerçekten hızlı. Memnun kalacağını düşünüyorum. Arkadaş davet kodu ile her ay indirimde alıyorsunuz.

Netspeed müşteri hizmetleri gerçekten hızlı, çıkış yaparken de hiç zorluk çıkarmadılar. Ping veya hiz sorunu yaşamadım ama nedense kopma sorunu yaşadım her gün neredeyse 2 kez. Buna çözüm bulamadılar maalesef. Zamlarda gelince Millenicom'a geçtim hayırlısı bakalım.

Türk Telekom hariç geleceğiniz tüm ISS'ler neredeyse aynı fiyat. Türknet ve Netspeed arasında büyük fark yok şuan.

Mecbur kalmaya devam edeceğiz. Turkcell 235 TL'ye 50 Mbps vardı şu an 16 Mbps 300 TL.

Netspeed tek atar.

Çok karışık yorumları var. Ucuz etin yahnisi yeniyor mu göreceğiz.

Hocam acaba biraz deneyim yaşadıktan sonra yazabilirsiniz umarım.

Sırf ucuz diye uzun zamandır kullanıyordum bende bırakacağım artık.
Aynı modem aynı tesisat herşeyiyle Türknet'den Gıbır'a geçtim her gün internet koparmı ya berbat bir ISS sonra Netspeed'e geçtim , Allahtan bir sorun yaşamadım Netspeed'e.

Yeni konular

Geri
Yukarı