Netspeed'e Zam Geldi!

Taahhütlü almak mantıklı diyenler, yeni müşteriler için TT’den vb. alınabilecek bir paket atarsa değerlendirebiliriz.

Arkadaşlar çok şaşılacak ve hayret edecek bir durum yok , zamların gelmesi olağandı ve normal bir durum. Öyle 100 liralara internet hayal olcak artık. Bunu Turknet zam yaptığı zamanda söyledim, Turknete aşırı tepki verildi, fakat kendileri bunu ilk duyuranlardan oldu. Netspeed vesaire gibi hepsine zam geleceği belliydi yani. Asgari ücret tekrar zam alacak daha, o zamdan sonra internete yine zam gelecek artık kısır döngü bu. Ben de taahhütlü superonline geçtim saldım artık, 2 sene kafam rahat olsun en azından. Taahhütsüz evet istediğin zaman çıkabilme konusunda güzel bir seçenek fakat her zam geldiğinde birinden çıkıp birine geçmekle de uğraşılmaz yani kendi açımdan söylüyorum.

Bu zamdan sonra tahattütlüye geçeceğim uğraştırmayan online başvuru yapabileceğim bir firmaya geçiş yapacağım.
Fixnet e devlet sistemli e devleten onay sağla 1dk bile sürmüyor. Sonra aktif olması kalıyor 48 saat süreç başlıyor. Mevcut firma onay verirse gün içinde fixnete aktif eder gün içinde.
Uğraştırmadan güvenli hızlı geçiş seçeneği.

Arkadaşlae biz de Netspeed kullanıyorduk şu an hangi ISS'ye geçmek mantıklı altyapı Türk Telekom fiber.

Netspeed 100Mbps tarife ücretinden ucuz.
200Mbps fiber fixnet tarifesi mevcut. 219.90TL olması lazım. e-Devlet geçiş sistemli. Öneririm. Yılda 1 zam yapmaya özen gosteriyor ve haziran için zam planı yok. Discord topluluğuda mevcut.

Fixnet e-Devlet sistemli e devleten onay sağla 1dk bile sürmüyor. Sonra aktif olması kalıyor 48 saat süreç başlıyor. Mevcut firma onay verirse gün içinde fixnete aktif eder gün içinde.
Uğraştırmadan güvenli hızlı geçiş seçeneği.

Netspeed 100Mbps tarife ücretinden ucuz.
200Mbps fiber fixnet tarifesi mevcut. 219.90TL olması lazım. e-Devlet geçiş sistemli. Öneririm. Yılda 1 zam yapmaya özen gosteriyor ve haziran için zam planı yok. Discord topluluğuda mevcut.

Hocam fixnet de iyiymiş.
Biz internet alacakken TurkNet speednet Millenicom vardı bir sürü yeni firma çıkmış sanırsam bu fixnet filan iyi midir ping konusunda vs.

Hocam fixnet de iyiymiş.
Biz internet alacakken TurkNet speednet Millenicom vardı bir sürü yeni firma çıkmış sanırsam bu fixnet filan iyi midir ping konusunda vs.

Fixnet yeni değil 2009 yıldır var hocam.
Datacenter işletiyorlar Sistemhost.com llc şirket.
Pingler burada birçok şirkete direkt peeringi var. Yurt dışı en iyi pinge sahip diyebilirim.

Geri
Yukarı