NetSpeed'in 35Mbps'lik Paketi Alınır mı?

MrLupin

Hectopat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben evime NetSpeed bağlattıracağım. Altyapımın alabildiği hızlar aşağıda yazıyor. 35Mbps download ve 3Mbps upload olan 66TL'lik VDSL paketini düşünüyorum. Aşağıdaki verilere göre bu paketi alırsam nasıl olur? O pakette 30 Mbps felan alır mıyım?

371281

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetleri ile konuşun. Eğer gerçekten 35 metre ise alman mümkün. Başvurada 75 mbps tarifeyi belirtirip geçmen mümkün. Orada yazılan değerler tahminidir.
Anladım bilgilendirdiğniz için sağolun
Müşteri hizmetleri ile konuşun. Eğer gerçekten 35 metre ise alman mümkün. Başvurada 75 mbps tarifeyi belirtirip geçmen mümkün. Orada yazılan değerler tahminidir.
Öyle olursa 75 Mbps'lik tarifeyi almam daha mantıklı olur. Bilgilendirdiğiniz için sağolun.

Ben evime NetSpeed bağlattıracağım. Altyapımın alabildiği hızlar aşağıda yazıyor. 35Mbps download ve 3Mbps upload olan 66TL'lik VDSL paketini düşünüyorum. Aşağıdaki verilere göre bu paketi alırsam nasıl olur? O pakette 30 Mbps felan alır mıyım?

Eki Görüntüle 371281
Burada yazan hızdan genel de daha yüksek çıkıyor. Bağlantı sağlandık dan sonra modemden değerlerine bakabilirsin. Örnek verirsek bana da 50 MBPS diyorlardı.
371300

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı