NetSpeed'ten Millenicom'a geçiş

Ozkanabz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu NetSpeed'den Millenicom'a geçiş yaptım. Geçiş yapma sebebim VDSL'den fibere geçiş işleminde benden tekrar kurulum ücreti istemeleri ve müşteri hizmetlerinden memnun kalmamamdı. Millenicom bu konuda gerçekten çok ilgilendi benimle. Millenicom'dan 35 Mbps fiber paketini aldım ben. Başvurduktan 1 saat sonra beni arayıp kurulum yapmaya geleceklerini söylediler ve gelip kurulumu yaptılar, gerçekten inanılmaz şaşırdım. İki ayrı siteden aldığım test sonuçlarını aşağıda veriyorum. Testi kablosuz yani Wi-Fi ile yapmış olmama rağmen harika sonuçlar aldım. Kablolu yapılan testlerde daha iyi sonuçlar alınabilir. Sonuç olarak Millenicom'u hepinize öneriyorum. Zaten internette biraz araştırırsanız olumlu geri dönüşleri fark edebilirsiniz. Çok fazla bir şey söylememe gerek yok aslında bu konuda. Davet kodumla birlikte abone olursanız da hem 1 ay ücretsiz internet kullanırsınız hem de bir öğrenciye destek olmuş olursunuz. Aklınıza takılan her türlü soruda gerek buradan gerek ise üye adımla aynı isme sahip instagram adresimden bana ulaşabilirsiniz. Şimdiden Hayırlı olsun 🙏

davet.png
SharedScreenshot.jpg
SharedScrveenshot.jpg

Son düzenleme:
NetSpeed müşteri hizmetlerinde o kadar iyi değil.
Aynen öyle hocam. Sadece iptal ettirmek istiyorum dediklerinde ilgilendirler. Onda da iş işten geçmiş oldu zaten.
Arkadaşlar şimdi millenicom internet adresinden baktım. Sizde bakabilirsiniz dilerseniz. Kampanya 31 Ağustos'ta bitiyormuş. Bu kampanya'dan yararlanmak isteyen arkadaşların varsa acele etmesini öneririm.
Kampanya 31 Ekim'e Uzatılmış. Yararlanmak isteyen arkadaşlar varsa hala kodu kullanabilir bilginize.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı