New York Metrosu Spider-Man Reklamlarıyla Kaplandı

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Örümcek Adam'ın PlayStation 4'e özel çıkacak olan oyunu için Sony değişik bir reklam yöntemi seçmiş. New York metrosunu Spider-Man reklamlarıyla kaplamışlar ve göze oldukça hoş geliyor. Sony görünen o ki Imsommiac Games'in geliştirdiği Spider-Man'e oldukça güveniyor. Spider-Man'in çıkış tarihi 7 Eylül.

Fotoğraflar Insommiac Games'in Facebook sayfasından alınmıştır.

39894615_10156710658334853_4835228345945817088_o.jpg

39603363_10156710658274853_8700699689734897664_o.jpg

39585353_10156710658444853_7128863872693305344_o.jpg

Aslında bu tarz reklamlar, İstanbul Metro'suna da alınsa fena olmaz. Hem biz metroyu kullananlar için değişiklik olur hem de İstanbul Belediye'sine gelir kaynağı. Tabii bize reklam verirler mi o da ayrı bir konu. :kararsız:

Aslında bu tarz reklamlar, İstanbul Metro'suna da alınsa fena olmaz. Hem biz metroyu kullananlar için değişiklik olur hem de İstanbul Belediye'sine gelir kaynağı. Tabii bize reklam verirler mi o da ayrı bir konu. :kararsız:
Türkiye'de çok fazla kırık ps4 var millet bir oyuna 400 lira vermem diyor. Belki bir ihtimal reklam verirler.​

Harika olmuş, göz zevkine hitap eden, eğlenceli ve de insanın yüzüne tebessüm bıraktıran bir çalışma olmuş.

Türkiye de - Kurtlar Vadisi: Vatan (2017) reklamlarına sahip Metrolar olur.

Çok abartmışlar. Reklamın iyi ve kötüsü olur. Fazla göze sokmak insanlarda ters psikoloji oluşturabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok abartmışlar. Reklamın iyi ve kötüsü olur. Fazla göze sokmak insanlarda ters psikoloji oluşturabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Altyazı :LOL:

Arkadaşın da dediği gibi. Arkham serisinin çakması olan ve bi yenilik göremediğim oyuna bu kadar reklam vermek saçma bence.

Arkadaşın da dediği gibi. Arkham serisinin çakması olan ve bi yenilik göremediğim oyuna bu kadar reklam vermek saçma bence.
Arkham serisini çok seviyorum PS3, PS4 ve PC'de tüm seri var ama niye Arkham serisinin çakması dediğinize anlam veremedim. Ne gibi bir yenilik bekliyordunuz söyler misiniz? Oyun son derece güzel gözüküyor. PS4 sahibi olan Spider-Man hayranlarının şikayetçi olduğunu sanmıyorum.

Arkham serisini çok seviyorum PS3, PS4 ve PC'de tüm seri var ama niye Arkham serisinin çakması dediğinize anlam veremedim. Ne gibi bir yenilik bekliyordunuz söyler misiniz? Oyun son derece güzel gözüküyor. PS4 sahibi olan Spider-Man hayranlarının şikayetçi olduğunu sanmıyorum.

Oyunun yapımcısı bile söylemişti Arkham serisine özendiklerini, ne gibi yenilik bekliyordum ben de bilmiyorum. En iyisi siz bana söyleyin yenilikleri?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı