New York Metrosu Spider-Man Reklamlarıyla Kaplandı

Yıllardır kaliteli bir Spider Man oyunuyla karşılaşmadık, oynamadan önce eleştirmek yerine tarafsız yaklaşsanız keşke. Kaliteli bir yapıma özenmekte ne var? Ayrıca bir serinin devam oyunu değil ki yenilik olsun, Arkham serisinin dövüş mekaniklerini alıp üzerine kocaman bir oyun inşa etmişler.

Oyunun yapımcısı bile söylemişti Arkham serisine özendiklerini, ne gibi yenilik bekliyordum ben de bilmiyorum. En iyisi siz bana söyleyin yenilikleri?
Dövüş sistemi çok güzel olmuş özellikle bitiriş hamlelerini beğendim, çevreyle etkileşim güzel etraftaki objeleri dövüşürken kullanabiliyor, ağ kullanımı hem dövüşte hem de dolaşırken çok güzel olmuş, neredeyse bütün düşmanları oyun içerisinde mevcut, şehir canlı gözüküyor belki de en önemli şeylerden biri bu çünkü eski Örümcek Adam oyunlarında şehir yaşamıyordu.

Diğer mesajımda dediğim gibi Örümcek Adam sevenler ve PS4 sahibi oyuncuların oyundan şikayetçi olduklarını düşünmüyorum. Çıkınca göreceğiz, en azından PS4 sahibi birisi olarak alıp oynayacağım, bakalım sonunda arzu edilen oyun olmuşmu.

Yanlış anlamışsınız, Arkham serisinin dövüş mekaniklerini alması güzel bir şey. Shadow Of War da almıştı ve farklı şeyler de katmıştı. Ama bu Spidey oyunu ne katmış yeni olarak onu soruyorum size.

Yanlış anlamışsınız, Arkham serisinin dövüş mekaniklerini alması güzel bir şey. Shadow Of War da almıştı ve farklı şeyler de katmıştı. Ama bu Spidey oyunu ne katmış yeni olarak onu soruyorum size.
Yukarıda söyledim. Zaten videoları da ortada, Örümcek Adam oyunundan beklenen her şey var.

Sanırım unutmuşsun o oyun (tam olarak) açık dünya değil. :)
Evet yanlış örnek vermişim. 2011 yapımı Batman Arkham City'de saydığın özelliklerin aynısı.
Bu nasıl bir bakış açısı, GTA 5'deki tüm özellikler de GTA: SA'da var hatta fazlası var. Siz olsaydınız oyunda olmayan ne koyardınız, sizce oyunda ne eksik?
Yav tamam da Gta 4 GTA SA'ya nazaran yeni özellikler eklemiş. GTA 5 de GTA 4'ün üstüne yeni özellikler eklemiş. Bana son Spidey oyunuyla bu yeni çıkacak oyun arasındaki farkları sayar mısın dedim, saymayıp soruyu bana yöneltiyosun.

Bana son Spidey oyunuyla bu yeni çıkacak oyun arasındaki farkları sayar mısın dedim, saymayıp soruyu bana yöneltiyosun.
Ben saydım bin tane bahane üretiyorsun. Sen The Amazing Spider Man 2 oynadın mı? Yeni Spider Man oyununun videolarını izledin mi?

Önceki oyunu bilsen ve yeni oyunun videolarını izlesen bu soruyu sormazsın.

Ya dostum, GTA serisinde sadece oynanış ve grafikler gelişmiş GTA: SA'daki içerik hiçbir oyunda yok, Burada yeniden koskoca bir oyun yapılıyor, önceki oyunlarından bağımsız. Soru yöneltiyormuşum, çünkü daha ne dediğini kendin de bilmiyorsun, ne yapsın firmalar her şeyi sıfırdan mı tasarlasınlar, daha önce tutmuş şeyleri kullanıyorlar. Oyunda ne eksik var diyorum, ıh mıh geveliyorsun. Mis gibi gözüküyor oyun, fragmanlarda gözüken hiçbir eksisi de yok. Oyun sektöründe üzerine koyamadan ilerleyen bir sürü oyun var ; FIFA, Far Cry, NBA, ama bunlara laf eden kimse yok. Beğenmiyorsan Arkham City oynarsın, haksız eleştri yapmamış olursun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı